Yorum Yazın.

µTorrent paylaşım programı için eski sürümlerini sayfa içerisinde bulabilirsiniz. µTorrent eski sürümleri için sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyutu sayfada verilmiştir.

µTorrent Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
µTorrent 1.6 İndir Temmuz 2006 574 KB.
µTorrent 3.5.1.43916 İndir Kasım 2017 2.7 MB.

µTorrent Hakkında

µTorrent, açık kaynak kodlu tamamen ücretsiz olarak Ludvig Strigeus tarafından yayınlanan ve geliştirilen torrent indirme programıdır.

Şu an için en popüler ve en çok kullanılan paylaşım indirme programlarından olan µTorrent bilgisayarınızda internet ve hızınızı az kullanması ile diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinin başındadır.

Birden çok kaynaktan indirme yapan, Türkçe dâhil kırk beş dili destekleyen, bant limitini belirleyerek indirme yapmanızı sağlayan bu paylaşım indirme yazılımının eski sürümlerini bulabilirsiniz.

µTorrent ile indirme yaparken sizlere bir kaç tavsiyemizde olacak. Emin olmadığınız indirmeleri veya şüphelendiğiniz indirmeleri kesinlikle yapmayın. İndirme sırasında virüs programını kapatmayın bilgisayarınızda virüs programı kullanmıyorsanız kesinlikle µTorrent yanında virüs programı da kullanın. İndirmiş olduğunuz paylaşımları açmadan önce virüs programı ile kesinlikle taratın ve temiz olduğun emin olduğunuz zaman bilgisayarınızda çalıştırın.

µTorrent ile bilgisayarınıza zararlı yazılım bulaşma ihtimali vardır. Herkes paylaşım yaptığından dolayı başka bir kişinin paylaşımında bulunan virüs, virüsler veya diğer zararlı yazılımlar sizin bilgisayarınıza bulaşabilir. Bunu önlemek amacı ile virüs programını kurmak ve açık bırakmak en doğru yol olacaktır.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
µTorrent 1.6

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.