µTorrent Eski Sürüm İndir

µTorrent torrent paylaşım programıdır.

µTorrent Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
µTorrent 1.6 İndirTemmuz 2006543 KB
µTorrent 3.5.0 (Build 43916) İndirKasım 20172.6 MB
µTorrent 3.5.5 (Build 45449) İndirKasım 20192.7 MB
µTorrent 3.5.5.46090 İndirMayıs 20221.1 MB

µTorrent Hakkında

µTorrent, açık kaynak kodlu tamamen ücretsiz olarak Ludvig Strigeus tarafından yayınlanan ve geliştirilen torrent indirme programıdır. Şu an için en popüler ve en çok kullanılan paylaşım indirme programlarından olan µTorrent bilgisayarınızda internet ve hızınızı az kullanması ile diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinin başındadır.

Birden çok kaynaktan indirme yapan, Türkçe dâhil kırk beş dili destekleyen, bant limitini belirleyerek indirme yapmanızı sağlayan bu paylaşım indirme yazılımının eski sürümlerini bulabilirsiniz.

µTorrent ile indirme yaparken sizlere bir kaç tavsiyemizde olacak. Emin olmadığınız indirmeleri veya şüphelendiğiniz indirmeleri kesinlikle yapmayın. İndirme sırasında virüs programını kapatmayın bilgisayarınızda virüs programı kullanmıyorsanız kesinlikle µTorrent yanında virüs programı da kullanın. İndirmiş olduğunuz paylaşımları açmadan önce virüs programı ile kesinlikle taratın ve temiz olduğun emin olduğunuz zaman bilgisayarınızda çalıştırın.

µTorrent ile bilgisayarınıza zararlı yazılım bulaşma ihtimali vardır. Herkes paylaşım yaptığından dolayı başka bir kişinin paylaşımında bulunan virüs, virüsler veya diğer zararlı yazılımlar sizin bilgisayarınıza bulaşabilir. Bunu önlemek amacı ile virüs programını kurmak ve açık bırakmak en doğru yol olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

µTorrent 1.6
µTorrent 3.5.0 (Build 43916)
µTorrent 3.5.5 (Build 45449)
µTorrent 3.5.5.46090

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.