101 Yüzbir Okey Oyunzade APK Eski Sürüm İndir

Android cihazlar için 101 okey ve çanak kırmalı okey uygulamasıdır.

101 Yüzbir Okey Oyunzade APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
101 Yüzbir Okey Oyunzade APK 2.3.18 İndir Nisan 2019 40.9 MB

101 Yüzbir Okey Oyunzade APK Hakkında

101 Yüzbir Okey Oyunzade APK, Oyunzade yapımcısı tarafından sunulan ücretsiz, reklam ve uygulama için satın alma içeren online, mesajlaşma özellikli 101 Okey Android oyunudur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

101 Yüzbir Okey Oyunzade APK 2.3.18

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Özgür Işık 18 Ekim 2022

  Eski Yüzbir Okeyin yenisini oynayamıyorum. Lütfen rica ediyorum sizden geri eski sürümü getirin.

  1. Moderatör 18 Ekim 2022

   Selam Özgür Bey, yeni güncellenen sürümü silerek sayfada eski sürümü kurduğunuzda tekrar eski sürüm olarak kullanabilirsiniz.