12 Ants (Masaüstü Karınca Gezdirme) Eski Sürüm İndir

12 Ants programı sayesinde masa üstünde sağda solda gezen, mouse takip eden büyüklü küçüklü karıncalar oluşturabilirsiniz. Masaüstü eğence programıdır.

12 Ants Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
12 Ants 2.99 (64 Bit) İndirEkim 201888.3 KB
12 Ants 2.99 (32 Bit) İndirEkim 201828.8 KB
12-Ants 4.04 (Windows 98) İndirAğustos 201931.1 KB
12-Ants 4.04 (64 Bit) İndirAğustos 2019195 KB
12-Ants 4.04 (32 Bit) İndirAğustos 2019171 KB

12 Ants Hakkında

12 Ants, Nenad Hrg geliştiricisinin yapmış olduğu mouse hareketlerini veya bağımsız olarak hareket eden masaüstünde karıncaların gelmesini sağlayacağınız ücretsiz yazılımdır. Uygulamada karınca rengini, büyüklüğünü, şeffaflığını ve sayısını seçebiliyorsunuz. Masaüstüne renk katmak isteyen, masaüstü eğlence programı arayanlar ücretsiz olan 12 Ants programını göz atabilirler.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

12 Ants 2.99
12-Ants 4.04

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.