Yorum Yazın

4ur Windows 8 Mouse fareniz için arkadan koşturan simgeler yapabilir, farenizi takip eden nesleler ekleyebilirsiniz.

4ur Windows 8 Mouse Balls Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
4ur Windows 8 Mouse Balls 2.44 (32 Bit) İndir Ekim 2018 37.4 KB.
4ur Windows 8 Mouse Balls 2.44 (64 Bit) İndir Ekim 2018 86.9 MB.
4ur-Windows-8-Mouse-Balls 2.62 (64 Bit) İndir Eylük 2019 88 KB.
4ur-Windows-8-Mouse-Balls 2.62 (32 Bit) İndir Eylük 2019 62.2 MB.

4ur Windows 8 Mouse Balls Hakkında

4ur Windows 8 Mouse Balls, Nenad Hrg tarafından hazırlanan mouse haretlerinize göre bilgisayarınızda sizi takip eden fare takip yazılımıdır. Programı çalıştırdıktan sonra kalp, kırmızı balon, baloncuk, yıldız ve diğer seçimlerden birisi seçer kaç tane takip etmesini seçerseniz seçmiş olduğunuz şekil, seçmiş olduğunuz adet kadar farenizin arkasından sizi takip edecektir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

4ur Windows 8 Mouse Balls 2.44

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.