Yorum Yazın

FTP programlarından olan Absolute FTP programın eski sürümünü bilgisayarınızda kullanmak için sayfa içerisinde indirebilirsiniz.

Absolute FTP Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Absolute FTP 2.2.10 İndir Mayıs 2005 2.7 MB.

Absolute FTP Hakkında

Absolute FTP, VanDyke Software Inc. tarafından yayınlanan deneme sürüm FTP programıdır. Programın deneme süresi günü 30 gündür. Program FTP programların arasında tutulmasa da bazı kullanıcıların Absolute FTP programının eski sürümünü ihtiyacı olduğunu düşündüğümüzden site içerisinde yer verdik.

Programın bazı özelliği ise basit ve sade yapılı olması, sunucuya dosyayı hızlı bir şekilde ve sorunsuz bir şekilde gönderebilmesi, sürekle bırak özelliği sahip olması, sunucuya gönderme sırasında internet kesintisi olsa dahi internet bağlantısı gelmesi durumunda eski kaldığı yerden devam edebilmesidir.

Programın eski sürümünü indirirken sürüm numarasını, yayınlanma tarihi ve indirme boyutunu sayfa içerisinde bulabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz sürüm aksi belirtilmedikçe 32 bit Windows işletim sistemi ve 64 bit işletim sisteminde çalışmaktadır.

Programın ayarlar alanında araç çubuğunu özelleştirerek en çok kullandığınız araçları ön plana çıkarabilir ayrı, ayrı menülere girme derdine veya arama derdine son verebilirsiniz.

Bu program ilk kez kullanacaklar için önereceğiz bir program değildir. Başta da belirtiğimiz üzere ziyaretçilerin bu programa ihtiyaç duyacağını düşündüğümüz için eski sürüm arşivine eklenmiştir

Eğer yeni kullanıcı iseniz bu program yerine site içerisinde yer alan “Eski Sürüm FTP Programları” sayfasına giderek diğer programlarını incelemenizi öneririz. Mesela Cute FTP eski sürümleri olabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Absolute FTP 2.2.10

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.