ACDSee Free Eski Sürüm İndir

ACDSee Free eski sürümün site içerisinde bularak bilgisayarınıza indirerek ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

ACDSee Free Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
ACDSee 1.0 Windows 95 İndir Bilinmiyor 477 KB
ACDSee 1.0 İndir Bilinmiyor 477 KB
ACDSee 1.1.21 İndir Ağustos 2012 12.2 MB

ACDSee Free Hakkında

ACDSee Free gelişmiş özelliklere sahip bir resim görüntüleme programıdır. Resim görüntüleme programlarından ilklerden olan ACDSee Free size popüler ve daha yüzlerce BMP, JPEG, PNG, TIF ve daha fazla uzantılı resimleri hızlı ve kaliteli bir şekilde bilgisayarınızda görüntülemenizi sağlar.

Ayrıca program içerisinde özellikle çok sayıda resmi olanlar için resmi açmadan küçük boy görüntüleme özelliği ile açılacak resmi seçmenize yardımcı olmaktadır. Bazı resim dosyaları çok büyüktür bu şekilde büyük resim dosyalarını çoğu resim görüntüleme programı açamaz, yetersiz bellek ya da çok uzun süre beklemeniz gerekebilir. Bu durumu sizde yaşıyor ve hızlı bir şekilde yüzlerce resmi açmak işlem yapmak istiyorsanız ACDSee Free bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Yüzlerce resminiz var resimleri kategoriler altında toplayarak sınıflandırmak istiyorsanız yine ACDSee Free ile bunu kolaylıkla resimleri istediğiniz yerlere taşıyarak resimlerini istediğiniz şekilde kategoriler olarak ayırabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu resim görüntüleme ve kaliteli bir şekilde hızlı resim açma programını resimle sürekli ilgisi olanlar resim arşivi çok fazla olanlar için özellikle tavsiye ederiz. İndirmiş olduğunuz ACDSee Free eski sürümü Windows 10 işletim sistemi dâhil diğer işletim Windows işletim sistemlerinin tümüyle uyumlu olarak sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızda çalışacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

ACDSee 1.1.21

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.