Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 38 saniye

Yorum Yazın.

ACDSee Free eski sürümün site içerisinde bularak bilgisayarınıza indirerek ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

ACDSee Free Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
ACDSee 1.0 for Windows 95 İndir Bilinmiyor 476 KB.
ACDSee 1.0 İndir Bilinmiyor 476 KB.
ACDSee 1.1.21 İndir Ağustos 2012 12.3 MB.

ACDSee Free Hakkında

ACDSee Free gelişmiş özelliklere sahip bir resim görüntüleme programıdır. Resim görüntüleme programlarından ilklerden olan ACDSee Free size popüler ve daha yüzlerce BMP, JPEG, PNG, TIF ve daha fazla uzantılı resimleri hızlı ve kaliteli bir şekilde bilgisayarınızda görüntülemenizi sağlar.

Ayrıca program içerisinde özellikle çok sayıda resmi olanlar için resmi açmadan küçük boy görüntüleme özelliği ile açılacak resmi seçmenize yardımcı olmaktadır. Bazı resim dosyaları çok büyüktür bu şekilde büyük resim dosyalarını çoğu resim görüntüleme programı açamaz, yetersiz bellek ya da çok uzun süre beklemeniz gerekebilir. Bu durumu sizde yaşıyor ve hızlı bir şekilde yüzlerce resmi açmak işlem yapmak istiyorsanız ACDSee Free bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Yüzlerce resminiz var resimleri kategoriler altında toplayarak sınıflandırmak istiyorsanız yine ACDSee Free ile bunu kolaylıkla resimleri istediğiniz yerlere taşıyarak resimlerini istediğiniz şekilde kategoriler olarak ayırabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu resim görüntüleme ve kaliteli bir şekilde hızlı resim açma programını resimle sürekli ilgisi olanlar resim arşivi çok fazla olanlar için özellikle tavsiye ederiz. İndirmiş olduğunuz ACDSee Free eski sürümü Windows 10 işletim sistemi dâhil diğer işletim Windows işletim sistemlerinin tümüyle uyumlu olarak sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızda çalışacaktır.

ACDSee 1.1.21

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.