Yorum Yazın

Acrobat Reader orijinal PDF dosya açma yazılımıdır.

Acrobat Reader Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Acrobat Reader 3.0 İndir Mayıs 1997 3.8 MB.
Acrobat Reader 4.0 İndir Mart 1999 5.2 MB.
Acrobat Reader 11.0 İndir Eylül 2012 35.9 MB.

Acrobat Reader Hakkında

Acrobat Reader PDF okuma programlarından ilklerinden birisidir. PDF uzantısı Acrobat Reader ile birlikte geldi diyebiliriz. PDF mucidi olan Acrobat Reader programı Adobe tarafından geliştirilen ücretsiz ve sürekli olarak ücretsiz kalmış bir bilgisayar yazılımıdır.

İlk olarak 1993 senesinde yayınla sunulan Acrobat Reader günümüze kadar bir çok sürümünü ücretsiz olarak sunmuştur. Eğer PDF açma programı arıyor ve PDF dosyalarını sorunsuz ve hızlı bir şekilde açmasını istiyorsanız Acrobat Reader size yetecektir.

Acrobat Reader size PDF dosyalarını görüntüleme yanı sıra yazdırma, boyutlandırma sayfalama hızlı okuma imkânı da sunmaktadır. PDF dosyalarını açmanız için Acrobat Reader programını bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir. Ayrıca indirerek kurduğunuz Acrobat Reader sürümü bilgisayarınızda açarak PDF dosyasını program içerisinde de açabilirsiniz.

Program ile alakalı diğer işlemleri programı kendisi içerisinde yapabilir rahatlıkla indirmiş olduğunuz tüm sürümleri bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Program içerisinde PDF görüntüleme ve diğer işlemlerde herhangi bir kısıtlama ile karşılaşmasınız. Tüm sürümler tamamen ücretsiz ve kısıtlama olmadan Adobe tarafından kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır. İlk yayımlanma tarihi olan 1993 senesinden günümüze kadar ücretsiz ve popüler PDF okuma programıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Acrobat Reader 4.0
Acrobat Reader 11.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.