Yorum Yazın.

AdGuard internet tarayıcısı için reklam engeleme, zararlı reklamlardan koruma programıdır.

AdGuard Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AdGuard 5.10 İndir Temmuz 2015 445 KB.

AdGuard Hakkında

AdGuard, AdGuard tarafından sulunan deneme sürüm tarayıcılarda entegre olarak reklam engelleme ve zararlı reklamları kesme, görüntülemesini engelleme programıdır. Programı sizi çevrimiçi takipten de korumayı amaçlamaktadır.

AdGuard için Microsoft .NET Framework Gereklidir

AdGuard programının çalışması için bilgisayarınızda önceden .NET Framework kurulu olması gerekmektedir. Sitede .NET Framework sürümlerini bulabilirsiniz. AdGuard kurmadan önce .NET Framework kurunuz. Microsoft .NET Framework 4.5 ve üzeri sürümler yeterlidir.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

AdGuard 5.10

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.