Yorum Yazın

Adobe Flash Player Android işletim sistemlerine uyumlu olan APK dosyasını indirerek Android işletim sisteminizde Flash uygulamalarını çalıştırabilirsiniz.

Adobe Flash Player APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Adobe Flash Player APK 10.1.106.17 İndir Bilinmiyor 4 MB.
Adobe Flash Player APK 10.2.157.51 İndir Bilinmiyor 4.2 MB.
Adobe Flash Player APK 10.3.186.7 İndir Bilinmiyor 4.2 MB.
Adobe Flash Player APK 11.1.115.81 İndir Mayıs 2013 4.4 MB.

Adobe Flash Player APK Hakkında

Adobe Flash Player Android cihazlar için hazırlanmış Adobe tarafından sunulan tamamen ücretsiz Flash uygulamalarını Android cihazınızda çalıştırmanız için gereken kurulum dosyasıdır.

Android cihazlar da Flash ile yapılmış içerikleri çalıştırmada sorun yaşıyor ve açamıyorsanız bu kurulum paketinin eski sürümünü Android işletim sisteminize kurarak hızlı ve sorunsuz bir şekilde Flash uygulamalarını, Flash ile yapılmış internet site içeriklerini, diğer platformlar için Flash uygulamalarını ve mobil Flash programları açabilirsiniz.

Adobe Flash Player artık Android için olan uygulamasını geliştirmiyor. Siz burada yer alan eski sürümü indirerek mobil cihazınızda kullanabilirsiniz. Eski sürüm için sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyutu sayfada yer vermiştir. Android Flash Player uygulamasını indirmek isteyenler için sayfada verilen eski sürüm Android mobil ve diğer Android cihazlarınız için Flash uygulamalarını çalıştırmada yeterli olacaktır.

Adobe Flash Player APK dosyasını indirdikten sonra kurulumu yaparken cihazınızda bulunan Ayarlar menüsü oradan güvenlik menüsü ve Bilinmeyen Kaynaklar alanını seçili yapmanız gerekmektedir. Kurulumu yaparken Bilinmeyen Kaynaklar alanında seçimi yapmayı unutmayınız, aksi takdirde Adobe Flash Player uygulamasının kurulumu cihazınızda düzgün bir şekilde gerçekleşmeyecektir.

Burada bulunan Adobe Flash Player eski sürüm uygulaması Android içindir. Windows işletim sistemi için Adobe Flash Player indirmek istiyorsanız “Adobe Flash Player Eski Sürüm İndir” sayfasına gitmelisiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Adobe Flash Player APK 11.1.115.81
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.