Yorum Yazın

Adobe Flash Player’ı bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Adobe Flash Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Adobe Flash Player 2 İndir Kasım 2005 610 KB.
Flash Player 4 İndir Kasım 2005 700 KB.

Adobe Flash Player Hakkında

Adobe Flash Player, Adobe tarafından hazırlanmış olan tüm Flash içerikleri hem bilgisayarınızda hem de internet tarayıcınızda çalıştırabilmeniz için gereken dosyaların yer aldığı pakettir. Eğer bir bilgisayarda Adobe Flash Player kurulu değilse Flash ile yapılmış uygulamayı açamazsınız ve size Flash Player yüklemenizi söyleyen ekranla karşılaşır ya da çalıştıramadığına karşı uyarı işareti ile karşılaşırsınız.

Adobe Flash Player, Adobe tarafından yapılan ve geliştirilen ücretsiz olarak sunulan paket programdır.

Flash Player paketini bilgisayarınıza tek sefer yüklediğiniz de artık Flash ile hazırlanmış olan tüm platformlarda ki Flash çalışmalarını bilgisayarınızda açabilirsiniz. Günümüzde birçok internet sitesi Flash Player uygulamasını kullandığından Flash Player bilgisayarınızda olması artık şart hale geldi ve her bilgisayarda olması gerekli hale gelmiştir.

Adobe Flash Player paketlerinden eski sürümlerden birisi indirerek Flash uygulamalarını bilgisayarınızda sorunsuz olarak çalıştırın. İstediğiniz eski sürümün üzerine dokunarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bazı programlar Flash Player ile yapılan çalışmaları açsa da asıl Flash Player yükleme paketi Adobe tarafından yapılan yani burada bulunan eski sürümlerdir. Flash uygulamalarını hızlı, sorunsuz bir şekilde açmak istiyorsanız size Adobe Flash Player yüklemenizi ve kullanmanızı tavsiye ederiz.

Flash Player önceki işletim sistemlerinde sadece bir tarayıcı olduğundan tek bir dosya üzerinden indirelebiliyordu. Günümüzde birçok tarayıcı olduğundan indirmeler tarayıcılara göre yapılması gerekebilir. Site içerisinde tarayıcılar için Flash Player eski sürümleri bulabilirsiniz.

Sayfada bulunan eski sürüm Windows işletim sistemi içindir. Android için olan Adobe Flash Player uygulamasını indirmek için “Adobe Flash Player APK Eski Sürüm İndir” sayfasına gidiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Flash Player 2
Flash Player 4

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.