Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 31 saniye

Yorum Yazın.

Adobe Shockwave Player sayfa içerisinde indirebilir. Shockwave çalıştırmak için indirmiş olduğunuz paketi kullanabilirsiniz.

Adobe Shockwave Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Adobe Shockwave Player 12.3.4.204 İndirHaziran 210814.4 MB.

Adobe Shockwave Player Hakkında

Adobe Shockwave Player, Adobe tarafından yazılan ücretsiz bir yazılımdır. Bu yazılım tek başına çalışmaz, ihtiyaç duyduğunda çalışır. Bunu biraz daha detaylandırarak Adobe Shockwave Player hakkında daha fazla bilginize olmasını sağlayalım.

Bazı internet sitelerinde bulunan Shockwave çalışması için bilgisayarınızda Adobe Shockwave Player yüklü olması gerekmektedir. Bir internet sitesinde Shockwave kullanılarak genellikle oyunlar hazırlanır. Siz bunu çalıştırmak için sadece bu yüklemeyi yapmanız internet tarayıcınızda Shockwave çalışması için yeterli olacaktır.

İnternet tarayıcınızda eğer Adobe Shockwave Player yüklemenizi gösteren uyarı alırsanız burada bulunan eski sürüm işinizi görecektir. Site Adobe Shockwave Player için yayınlanma tarihi, indirme boyutu ve sürüm numarası verilmiştir. Sayfa içerisinde yer alan Adobe Shockwave Player eski sürümü yan tarafta 32 bit veya 64 bit içindir yazısı yazmıyorsa 32 bit ve 64 bit Windows içinde uyumludur. Tek bir indirmeden her iki bit sürümü içinde kullanabilirsiniz.

Shockwave çalıştıramıyorsanız, Shockwave ile alakalı internet tayacınız kurmanızı istiyorsa, Shockwave herhangi bir sebepten dolayı ihtiyaç duyuyorsanız buradan eski sürümü indirebilirsiniz. Adobe Shockwave Player 12.3.4.204 ve üzeri olan eski sürümler Windows 10 işletim sistemi de dahil Tüm Windows işletim sistemlerine uyumlu olarak çalışmaktadır.

Adobe Shockwave Player 12.3.4.204

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.