Adobe Shockwave Player Eski Sürüm İndir

Adobe Shockwave Player sayfa içerisinde indirebilir. Shockwave çalıştırmak için indirmiş olduğunuz paketi kullanabilirsiniz.

Adobe Shockwave Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Adobe Shockwave Player 12.2 İndirMart 201723.2 MB
Adobe Shockwave Player 12.3.4.204 İndirHaziran 201814.4 MB
Adobe Shockwave Player 12.3.5.205 Offline İndirMart 201922.3 MB

Adobe Shockwave Player Hakkında

Adobe Shockwave Player, Adobe tarafından yazılan ücretsiz bir yazılımdır. Bu yazılım tek başına çalışmaz, ihtiyaç duyduğunda çalışır. Bunu biraz daha detaylandırarak Adobe Shockwave Player hakkında daha fazla bilginize olmasını sağlayalım.

Bazı internet sitelerinde bulunan Shockwave çalışması için bilgisayarınızda Adobe Shockwave Player yüklü olması gerekmektedir. Bir internet sitesinde Shockwave kullanılarak genellikle oyunlar hazırlanır. Siz bunu çalıştırmak için sadece bu yüklemeyi yapmanız internet tarayıcınızda Shockwave çalışması için yeterli olacaktır.

İnternet tarayıcınızda eğer Adobe Shockwave Player yüklemenizi gösteren uyarı alırsanız burada bulunan eski sürüm işinizi görecektir. Site Adobe Shockwave Player için yayınlanma tarihi, indirme boyutu ve sürüm numarası verilmiştir. Sayfa içerisinde yer alan Adobe Shockwave Player eski sürümü yan tarafta 32 bit veya 64 bit içindir yazısı yazmıyorsa 32 bit ve 64 bit Windows içinde uyumludur. Tek bir indirmeden her iki bit sürümü içinde kullanabilirsiniz.

Shockwave çalıştıramıyorsanız, Shockwave ile alakalı internet tayacınız kurmanızı istiyorsa, Shockwave herhangi bir sebepten dolayı ihtiyaç duyuyorsanız buradan eski sürümü indirebilirsiniz. Adobe Shockwave Player 12.3.4.204 ve üzeri olan eski sürümler Windows 10 işletim sistemi de dahil Tüm Windows işletim sistemlerine uyumlu olarak çalışmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Adobe Shockwave Player 12.2
Adobe Shockwave Player 12.3.4.204
Adobe Shockwave Player 12.3.5.205 Offline

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.