Yorum Yazın

Adobe Shockwave Player sayfa içerisinde indirebilir. Shockwave çalıştırmak için indirmiş olduğunuz paketi kullanabilirsiniz.

Adobe Shockwave Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Adobe Shockwave Player 12.2 İndir Mart 2017 23.2 MB.
Adobe Shockwave Player 12.3.4.204 İndir Haziran 2018 14.4 MB.
Adobe Shockwave Player 12.3.5.205 Offline İndir Mart 2019 22.3 MB.

Adobe Shockwave Player Hakkında

Adobe Shockwave Player, Adobe tarafından yazılan ücretsiz bir yazılımdır. Bu yazılım tek başına çalışmaz, ihtiyaç duyduğunda çalışır. Bunu biraz daha detaylandırarak Adobe Shockwave Player hakkında daha fazla bilginize olmasını sağlayalım.

Bazı internet sitelerinde bulunan Shockwave çalışması için bilgisayarınızda Adobe Shockwave Player yüklü olması gerekmektedir. Bir internet sitesinde Shockwave kullanılarak genellikle oyunlar hazırlanır. Siz bunu çalıştırmak için sadece bu yüklemeyi yapmanız internet tarayıcınızda Shockwave çalışması için yeterli olacaktır.

İnternet tarayıcınızda eğer Adobe Shockwave Player yüklemenizi gösteren uyarı alırsanız burada bulunan eski sürüm işinizi görecektir. Site Adobe Shockwave Player için yayınlanma tarihi, indirme boyutu ve sürüm numarası verilmiştir. Sayfa içerisinde yer alan Adobe Shockwave Player eski sürümü yan tarafta 32 bit veya 64 bit içindir yazısı yazmıyorsa 32 bit ve 64 bit Windows içinde uyumludur. Tek bir indirmeden her iki bit sürümü içinde kullanabilirsiniz.

Shockwave çalıştıramıyorsanız, Shockwave ile alakalı internet tayacınız kurmanızı istiyorsa, Shockwave herhangi bir sebepten dolayı ihtiyaç duyuyorsanız buradan eski sürümü indirebilirsiniz. Adobe Shockwave Player 12.3.4.204 ve üzeri olan eski sürümler Windows 10 işletim sistemi de dahil Tüm Windows işletim sistemlerine uyumlu olarak çalışmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Adobe Shockwave Player 12.2
Adobe Shockwave Player 12.3.4.204
Adobe Shockwave Player 12.3.5.205 Offline

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.