Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 41 saniye

Yorum Yazın.

Advanced SystemCare için eski sürümlerinden birini bilgisayarınıza indirin.

Advanced SystemCare Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Advanced SystemCare 6.4.0 İndir Ağustos 2013 22.3 MB.
Advanced SystemCare 11.0.3 İndir Ekim 2017 24.8 MB.
Advanced SystemCare 12.3.0 İndir Nisan 2019 40.6 MB.

Advanced SystemCare Hakkında

Advanced SystemCare ücretsiz olarak sunulan IObit tarafından geliştirilen bilgisayar bakım ve bilgisayar performansını artırma programıdır.

Bilgisayarınız kullandıkça, bir çok dosya yükleme ve silmede, internet üzerinden indirmeler veya çok fazla internet gezintileri gibi bir çok nedenlerden dolayı zamanla yavaşlar ve sistem tabiri caizse şişerek bilgisayarınız gittikçe yavaşlar.

İşte bu durumda sizin yardımınıza Advanced SystemCare koşmakta. Programını bilgisayarınıza kurduğunuzda çok fazla sayıda veri kopyalama veya silme sonucu oluşan boşluklar ve atık dosyaları dilerek birleştirmek için disk birleştirme yapabilir, gereksiz dosyalardan kurtulabilir, yazılımda oluşan güvenlik açıklarını kapatabilir, Windows işletim sisteminizin regedit ve diğer Windows araçlarını onarabilir, zararlı yazılım var ise bilgisayarınızda kaldırabilirsiniz.

Üstelik bu işlemleri sadece Advanced SystemCare ile tek tuşla yapabilmeniz mümkündür. Bu sebepte hiç yorulmadan tek tuşla bahsedilen tüm Windows, bilgisayar hatalarını çözebilirsiniz.

Üst tarafta indirmek istediğiniz Advanced SystemCare eski sürümünü seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Her sürüm için sürüm numarası, sürüm indirme boyutu ve eski sürümün hangi tarihte yayınlandığı da yer verilmektedir.

Bilgisayarınızda hız sorunu olanlar, sistemini onarmak isteyenler bu işlemlerinizi yapabilmek için sisteminize Advanced SystemCare eski sürümlerinin birini edinerek bilgisayar performansınızı artırın.

Advanced SystemCare 6.4.0 Eski Sürüm Görünümü
Advanced SystemCare 12.3.0 Eski Sürümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.