Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Advanced SystemCare bilgisayarınızı temizler, onarır ve hızlı çalışmasını sağlar. Ayrıca gereksiz verilerinizi süpürerek yok eder.

Advanced SystemCare Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Advanced SystemCare 6.0 İndir Ekim 2012 19 MB.
Advanced SystemCare 11.0.3 İndir Ekim 2017 24.9 MB.
Advanced SystemCare 12.3.0 İndir Nisan 2019 40.6 MB.
Advanced SystemCare 12.5.0 İndir Ağustos 2019 45 MB.
Advanced SystemCare 13.3 İndir Mart 2020 47.7 MB.
Advanced SystemCare 13.4 İndir Nisan 2020 47.8 MB.
Advanced SystemCare 13.5.0.269 İndir Mayıs 2020 47.8 MB.
Advanced SystemCare 13.6.0 İndir Haziran 2020 47.8 MB.

Advanced SystemCare Hakkında

Advanced SystemCare ücretsiz olarak sunulan IObit tarafından geliştirilen bilgisayar bakım ve bilgisayar performansını artırma programıdır.

Bilgisayarınız kullandıkça, bir çok dosya yükleme ve silme, internet üzerinden indirmeler veya çok fazla internet gezintileri gibi bir çok nedenlerden dolayı zamanla yavaşlar ve sistem tabiri caizse şişerek bilgisayarınız gittikçe yavaşlar.

İşte bu durumda sizin yardımınıza Advanced SystemCare koşmakta. Programını bilgisayarınıza kurduğunuzda çok fazla sayıda veri kopyalama veya silme sonucu oluşan boşluklar ve atık dosyaları dilerek birleştirmek için disk birleştirme yapabilir, gereksiz dosyalardan kurtulabilir, yazılımda oluşan güvenlik açıklarını kapatabilir, Windows işletim sisteminizin regedit ve diğer Windows araçlarını onarabilir, zararlı yazılım var ise bilgisayarınızda kaldırabilirsiniz.

Üstelik bu işlemleri sadece Advanced SystemCare ile tek tuşla yapabilmeniz mümkündür. Bu sebepte hiç yorulmadan tek tuşla bahsedilen tüm Windows, bilgisayar hatalarını çözebilirsiniz.

Üst tarafta indirmek istediğiniz Advanced SystemCare eski sürümünü seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Her sürüm için sürüm numarası, sürüm indirme boyutu ve eski sürümün hangi tarihte yayınlandığı da yer verilmektedir.

Bilgisayarınızda hız sorunu olanlar, sistemini onarmak isteyenler bu işlemlerinizi yapabilmek için sisteminize Advanced SystemCare eski sürümlerinin birini edinerek bilgisayar performansınızı artırın.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Advanced SystemCare 6.0
Advanced SystemCare 12.3.0
Advanced SystemCare 12.5.0
Advanced SystemCare 13.3.0.232
Advanced SystemCare 13.4
Advanced SystemCare 13.5.0.269
Advanced SystemCare Free 13.6.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Advanced SystemCare Eski Sürüm İndir”

  1. Windows başlangıçta açılan istenmeyen programları veya kurarak kaldıramadığınız başlangıç programlarını Advanced SystemCare ile tamamen kaldırabilirsiniz. Windows 10 da dâhil başlangıç programları kaldırma ve onarmada Advanced SystemCare etkili şiddetle tavsiye ederim.

    Sadece taratın ve başlangıç öğelerini onarın manüel olarak onarma için de Advanced SystemCare size soruyor önerilen karşısında yapılması gerekilen nedir görerek manüel Windows başlangıcını onarabiliyorsunuz. Eski sürümlerden tavsiyem de 13.3 veya üstü eski sürümlerden birisini kullanabilirsiniz.