Advanced SystemCare Eski Sürüm İndir

Advanced SystemCare bilgisayarınızı temizler, onarır ve hızlı çalışmasını sağlar. Ayrıca gereksiz verilerinizi süpürerek yok eder.

Advanced SystemCare Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Advanced SystemCare 6.0 İndirEkim 201219 MB
Advanced SystemCare 11.0.3 İndirEkim 201724.9 MB
Advanced SystemCare 12.3.0 İndirNisan 201940.6 MB
Advanced SystemCare 12.5.0 İndirAğustos 201945 MB
Advanced SystemCare 13.3 İndirMart 202047.7 MB
Advanced SystemCare 13.4 İndirNisan 202047.8 MB
Advanced SystemCare 13.5.0.269 İndirMayıs 202047.8 MB
Advanced SystemCare 13.6.0 İndirHaziran 202047.8 MB

Advanced SystemCare Hakkında

Advanced SystemCare ücretsiz olarak sunulan IObit tarafından geliştirilen bilgisayar bakım ve bilgisayar performansını artırma programıdır.

Bilgisayarınız kullandıkça, bir çok dosya yükleme ve silme, internet üzerinden indirmeler veya çok fazla internet gezintileri gibi bir çok nedenlerden dolayı zamanla yavaşlar ve sistem tabiri caizse şişerek bilgisayarınız gittikçe yavaşlar.

İşte bu durumda sizin yardımınıza Advanced SystemCare koşmakta. Programını bilgisayarınıza kurduğunuzda çok fazla sayıda veri kopyalama veya silme sonucu oluşan boşluklar ve atık dosyaları dilerek birleştirmek için disk birleştirme yapabilir, gereksiz dosyalardan kurtulabilir, yazılımda oluşan güvenlik açıklarını kapatabilir, Windows işletim sisteminizin regedit ve diğer Windows araçlarını onarabilir, zararlı yazılım var ise bilgisayarınızda kaldırabilirsiniz.

Üstelik bu işlemleri sadece Advanced SystemCare ile tek tuşla yapabilmeniz mümkündür. Bu sebepte hiç yorulmadan tek tuşla bahsedilen tüm Windows, bilgisayar hatalarını çözebilirsiniz.

Üst tarafta indirmek istediğiniz Advanced SystemCare eski sürümünü seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Her sürüm için sürüm numarası, sürüm indirme boyutu ve eski sürümün hangi tarihte yayınlandığı da yer verilmektedir.

Bilgisayarınızda hız sorunu olanlar, sistemini onarmak isteyenler bu işlemlerinizi yapabilmek için sisteminize Advanced SystemCare eski sürümlerinin birini edinerek bilgisayar performansınızı artırın.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Advanced SystemCare 6.0
Advanced SystemCare 12.3.0
Advanced SystemCare 12.5.0
Advanced SystemCare 13.3.0.232
Advanced SystemCare 13.4
Advanced SystemCare 13.5.0.269
Advanced SystemCare Free 13.6.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

1 Yorum veya Soru Var

  1. Şahin Bozkuş 21 Mart 2020

    Windows başlangıçta açılan istenmeyen programları veya kurarak kaldıramadığınız başlangıç programlarını Advanced SystemCare ile tamamen kaldırabilirsiniz. Windows 10 da dâhil başlangıç programları kaldırma ve onarmada Advanced SystemCare etkili şiddetle tavsiye ederim.

    Sadece taratın ve başlangıç öğelerini onarın manüel olarak onarma için de Advanced SystemCare size soruyor önerilen karşısında yapılması gerekilen nedir görerek manüel Windows başlangıcını onarabiliyorsunuz. Eski sürümlerden tavsiyem de 13.3 veya üstü eski sürümlerden birisini kullanabilirsiniz.