AdwCleaner Eski Sürüm İndir

AdwCleaner güvenlik programını indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Xplode tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan yazılımı Windows işletim sistemli bilgisayarınız için edinin.

AdwCleaner Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
AdwCleaner 3.311 İndirBilinmiyor1.3 MB
AdwCleaner 7.0.4.0 İndirEkim 20177.9 MB
AdwCleaner 7.0.8.0 İndirŞubat 20183.2 MB
AdwCleaner 7.2.7.0 İndirOcak 20196.9 MB
AdwCleaner 7.4.1 İndirEylül 20197.2 MB
AdwCleaner 8.0.0 İndirKasım 20197.8 MB
AdwCleaner 8.0.2 İndirOcak 20208 MB
AdwCleaner 8.0.3 İndirMart 20207.7 MB

AdwCleaner Hakkında

AdwCleaner bilgisayarınıza bulaşmış adware ve malware gibi zararlı yazılımları temizleyebilirsiniz. Özellikle internet tarayıcısının ana girişine yapışan ve değiştirmenize izin vermeyen başlangıç url adresini AdwCleaner ile temizleyerek tekrar eski haline getirebilirsiniz.

Program ayrıca size rootkit, trojan gibi zararlı yazılımları bulmanız ve onları bilgisayarınızda temizlemeniz için de yardımcı olacaktır. Bilgisayarınızda zararlı yazılım olduğundan şüphe ediyorsanız bu program ile bilgisayarınızda bulunan tüm sürücüleri taratabilir zararlı yazılım bulduğunda tek tuş ile tamamen yok edebilirsiniz.

Unutmayın zararlı yazılımlar başta adware ve malware, trojan gibi zararlı yazılımlar bilgisayarınızı yavaşlattığı gibi kişisel bilgilerinizi, dosyalarınızı ve diğer bilgisayarınızda bulunan verileri çalınmasına, silinmesine sebep verebilmektedir. Zararlı yazılımlar bilgisayarınıza büyük hasarlar verebilir bu sebepten dolayı haftalık veya en azından aylık olarak sistemi taratmanız bilgisayarınız ve veri güvenliğiniz için faydalı bir işlem olacaktır.

Bu sayfada AdwCleaner eski sürümlerini bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sayfada istediğiniz AdwCleaner eski sürümünü indirin ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanmaya başlayın. Bilgisayarınızı ücretsiz zararlı yazılımlardan koruma programı varken riske atmayı verilerinizin kaybolmasını veya bozulmasına bu tür programlar ile önlem alın.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

AdwCleaner 3.311
AdwCleaner 7.0.4.0
AdwCleaner 7.0.8.0
AdwCleaner 7.2.7.0
AdwCleaner 7.4.1
AdwCleaner 8.0.0
AdwCleaner 8.0.2
AdwCleaner 8.0.3

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.