Yorum Yazın

AdwCleaner güvenlik programını indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Xplode tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan yazılımı Windows işletim sistemli bilgisayarınız için edinin.

AdwCleaner Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AdwCleaner 3.311 İndir Bilinmiyor 1.3 MB.
AdwCleaner 7.0.4.0 İndir Ekim 2017 7.9 MB.
AdwCleaner 7.0.8.0 İndir Şubat 2018 3.2 MB.
AdwCleaner 7.2.7.0 İndir Ocak 2019 6.9 MB.
AdwCleaner 7.4.1 İndir Eylül 2019 7.2 MB.
AdwCleaner 8.0.0 İndir Kasım 2019 7.8 MB.
AdwCleaner 8.0.2 İndir Ocak 2020 8 MB.
AdwCleaner 8.0.3 İndir Mart 2020 7.7 MB.

AdwCleaner Hakkında

AdwCleaner bilgisayarınıza bulaşmış adware ve malware gibi zararlı yazılımları temizleyebilirsiniz. Özellikle internet tarayıcısının ana girişine yapışan ve değiştirmenize izin vermeyen başlangıç url adresini AdwCleaner ile temizleyerek tekrar eski haline getirebilirsiniz.

Program ayrıca size rootkit, trojan gibi zararlı yazılımları bulmanız ve onları bilgisayarınızda temizlemeniz için de yardımcı olacaktır. Bilgisayarınızda zararlı yazılım olduğundan şüphe ediyorsanız bu program ile bilgisayarınızda bulunan tüm sürücüleri taratabilir zararlı yazılım bulduğunda tek tuş ile tamamen yok edebilirsiniz.

Unutmayın zararlı yazılımlar başta adware ve malware, trojan gibi zararlı yazılımlar bilgisayarınızı yavaşlattığı gibi kişisel bilgilerinizi, dosyalarınızı ve diğer bilgisayarınızda bulunan verileri çalınmasına, silinmesine sebep verebilmektedir. Zararlı yazılımlar bilgisayarınıza büyük hasarlar verebilir bu sebepten dolayı haftalık veya en azından aylık olarak sistemi taratmanız bilgisayarınız ve veri güvenliğiniz için faydalı bir işlem olacaktır.

Bu sayfada AdwCleaner eski sürümlerini bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sayfada istediğiniz AdwCleaner eski sürümünü indirin ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanmaya başlayın. Bilgisayarınızı ücretsiz zararlı yazılımlardan koruma programı varken riske atmayı verilerinizin kaybolmasını veya bozulmasına bu tür programlar ile önlem alın.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
AdwCleaner 3.311
AdwCleaner 7.0.4.0
AdwCleaner 7.0.8.0
AdwCleaner 7.2.7.0
AdwCleaner 7.4.1
AdwCleaner 8.0.0
AdwCleaner 8.0.2
AdwCleaner 8.0.3

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.