Ahoy Games 101 Okey İnternetsiz Yüzbir APK Eski Sürüm İndir

101 Okey oyun uygulamasını internetsiz cihaza karşı oynabileceğiniz Android oyunudur.

Ahoy Games 101 Okey İnternetsiz Yüzbir APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Ahoy Games 101 Okey İnternetsiz Yüzbir APK 1.17 İndir Nisan 2019 62.9 MB
Ahoy Games 101 Okey İnternetsiz Yüzbir APK 1.21 İndir Nisan 2020 81.2 MB

Ahoy Games 101 Okey İnternetsiz Yüzbir APK Hakkında

101 Okey İnternetsiz Yüzbir APK, Ahoy Games tarafından yazılmış ücretsiz reklam ve uygulama içi satın alma öğeleri içeren çevrimdışı 101 Okey oyunudur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Ahoy Games 101 Okey İnternetsiz Yüzbir APK 1.17

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.