Yorum Yazın

Ahoy Games tarafından hazırlanan gelişmiş zeka özelliği ile online olmadan oynayabileceğiniz Android Okey oyunudur.

Ahoy Games Okey APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Ahoy Games Okey APK 3.01 İndir Ekim 2017 30.7 MB.
Ahoy Games Okey APK 3.04 İndir Şubat 2018 31.5 MB.
Ahoy Games Okey APK 3.23 İndir Kasım 2019 34 MB.

Ahoy Games Okey APK Hakkında

Ahoy Games, ücretsiz, reklam ve uygulama için satın alma içeren Okey oyunudur. Bu okey oyunu çevrimiçi değil karşınızda geliştirilmiş zekaya sahip sanal bir oyuncu ile oynuyorsunuz. Sayıdan düşmeli oyun modu, oyun içi başarınıza göre kazanabileceğiniz öğeler, Multitouch özelliği ile tablet de kaliteli bir şekilde oynayabilme özelliği vardır.

Birden fazla tema desteği ile istediğiniz temayı seçerek oynayabilme, bir temadan sıkıldığınızda diğer temayı seçerek oyunu renk katma, oyunu grafiklerini kişileştirebilme ve tema sayesinde renk değişimleri, renkli ve kaliteli animasyonlar bu animasyonlar sayesinde düz okey oynamanın sıkıntısından kurtularak Okey oyunu renklenecektir. Oyunda ki animasyonlar kaliteli ve ilgi çekici bir şekilde hazırlanmıştır.

İnternet olmadan grafik kalitesi yüksek, oyuncu arama derdi olmadan yapay zeka ile Okey oynamak isteyenler için geliştirilen bu Android Okey uygulaması bilinen klasik Okey oyununundan farkılıdır.

Ahoy Games Okey Android uygulamasını Online olan sürümü Ahoy Games Okey Pro uygulamasıdır. Bu uygulamada online, karşıda gerçek insanlarla Okey oynarsınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Ahoy Games Okey APK 3.01
Ahoy Games Okey APK 3.04
Ahoy Games Okey APK 3.23

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.