Ahoy Games Okey APK Eski Sürüm İndir

Ahoy Games tarafından hazırlanan gelişmiş zeka özelliği ile online olmadan oynayabileceğiniz Android Okey oyunudur.

Ahoy Games Okey APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Ahoy Games Okey APK 3.01 İndir Ekim 2017 30.7 MB
Ahoy Games Okey APK 3.04 İndir Şubat 2018 31.5 MB
Ahoy Games Okey APK 3.23 İndir Kasım 2019 34 MB
Ahoy Games Okey APK 3.75.0 İndir Nisan 2022 64 MB
Ahoy Games Okey APK 3.76.0 İndir Ağustos 2022 65.6 MB

Ahoy Games Okey APK Hakkında

Ahoy Games, ücretsiz, reklam ve uygulama için satın alma içeren Okey oyunudur. Bu okey oyunu çevrimiçi değil karşınızda geliştirilmiş zekaya sahip sanal bir oyuncu ile oynuyorsunuz. Sayıdan düşmeli oyun modu, oyun içi başarınıza göre kazanabileceğiniz öğeler, Multitouch özelliği ile tablet de kaliteli bir şekilde oynayabilme özelliği vardır.

Reklam Alanı

Birden fazla tema desteği ile istediğiniz temayı seçerek oynayabilme, bir temadan sıkıldığınızda diğer temayı seçerek oyunu renk katma, oyunu grafiklerini kişileştirebilme ve tema sayesinde renk değişimleri, renkli ve kaliteli animasyonlar bu animasyonlar sayesinde düz okey oynamanın sıkıntısından kurtularak Okey oyunu renklenecektir. Oyunda ki animasyonlar kaliteli ve ilgi çekici bir şekilde hazırlanmıştır.

İnternet olmadan grafik kalitesi yüksek, oyuncu arama derdi olmadan yapay zeka ile Okey oynamak isteyenler için geliştirilen bu Android Okey uygulaması bilinen klasik Okey oyununundan farkılıdır.

Ahoy Games Okey Android uygulamasını Online olan sürümü Ahoy Games Okey Pro uygulamasıdır. Bu uygulamada online, karşıda gerçek insanlarla Okey oynarsınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Ahoy Games Okey APK 3.01
Ahoy Games Okey APK 3.04
Ahoy Games Okey APK 3.23

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.