Ahoy Games Okey Pro APK Eski Sürüm İndir

Okey Pro çevrim için olarak oynayabileceğiniz Ahoy Games online okey Android uygulamasıdır.

Ahoy Games Okey Pro APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Ahoy Games Okey Pro APK 1.351 İndirAğustos 201515.5 MB
Ahoy Games Okey Pro APK 1.360 İndirEkim 201716.5 MB

Ahoy Games Okey Pro APK Hakkında

Okey Pro APK, Ahoy Games tarafından sunulmuş ücretsiz, reklam ve oyun içi satın alma öğeleri içerek Okey oyunudur. Bu uygulama çevrimiçi olarak oynanmaktadır. Çevrimdışı olarak oynanan oyunu Ahoy Games Okey uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Ahoy Games Okey Pro APK 1.351
Ahoy Games Okey Pro APK 1.360

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum veya Soru Var

 1. İsmail Gündüz 24 Haziran 2021

  Vestel 7025 tabletim var. Okey Ahoyu indiriyorum fakat kasıyor yarıda kesiyor açmıyor.

  1. Moderatör 24 Haziran 2021

   Selam İsmail Bey, sürümler ile alakalı bir sorun değil. Talebinizin hızı ile alakalı bir durum bakım yapabilirsiniz. Ücretsiz işletim sisteminin performansını artıran bakım programları kullanabilirsiniz.