AIMP Classic Eski Sürüm İndir

AIMP Classic, programını bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sistemi için ücretsiz kullanabilirsiniz.

AIMP Classic Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AIMP Classic 4.51.2080 İndir Temmuz 2018 10.1 MB
AIMP Classic 4.60.2180 İndir Mart 2020 11.3 MB
AIMP Classic 4.70.2222 İndir Temmuz 2020 11.4 MB

AIMP Classic Hakkında

AIMP Classic, Artem Izmaylov tarafından yapılmış kullanımı basit, hızlı çalışan medya oynatma programıdır. Windows Media Player programına özellik ve görünüm olarak benzer.

Ses ve videoları ileri, geri sarma, sonraki parçayı veya önceki parçaya gitme, durdurma, zamanlayıcı, DSP yöneticisi, müzik kütüphanesi, özel liste oluşturabilme, gelişmiş müzik ve video arama özelliği.

Parçaları A-B olacak şekilde sıralama, internet tarayıcısında bulunan video ve sesleri oynatma, görünüm değiştirebilme, icon değiştirme ve eklenti desteği bulunmaktadır.

Desteklediği Uzantılar: .m4a, .m4b, .mp1, .mp2, .mp3, .mpc, .mtm, .dsf, .dff, mka, aa3, at3, oma. ogg / wav / mp3 / aac / aac+ formaları, ape, flac, ogg, wav, wv, wma , mp3, ofr, .ogg, .opus, .rmı, .s3m, .spx, .tak, .tta, .umx, .wav, .wma, .wv, .xm, .cda, .aac, .ac3, .ape, .dts, .flac, .ıt, .mıdı, .mo3 ve .mod uzantıları program ile sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz. Codec gerektirmeyen bu program ile Codec arama derdine son verebilirsiniz. Yukarıda bulunan uzantılardan birisini açamıyorsanız AIMP kurmanız durumda direk olarak açamadığınız uzantı bilgisayarınızda AIMP aracılığı ile açılacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

AIMP Classic 4.51.2080
AIMP Classic 4.60.2180
AIMP Classic 4.70.2222

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.