Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 29 saniye

Yorum Yazın.

AIMP Classic, eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sistemi için eski sürüm olarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Sayfada sadece AIMP Classic eski sürümü ve program açıklaması detaylı bir şekilde yer alır.

AIMP Classic Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AIMP Classic 4.51 İndir Temmuz 2018 10.1 MB.

AIMP Classic Hakkında

AIMP Classic, Artem Izmaylov tarafından yapılmış kullanımı basit, hızlı çalışan medya oynatma programıdır. Windows Media Player programına özellik ve görünüm olarak benzer.

Ses ve videoları ileri, geri sarma, sonraki parçayı veya önceki parçaya gitme, durdurma, zamanlayıcı, DSP yöneticisi, müzik kütüphanesi, özel liste oluşturabilme, gelişmiş müzik ve video arama özelliği.

Parçaları A-B olacak şekilde sıralama, internet tarayıcısında bulunan video ve sesleri oynatma, görünüm değiştirebilme, icon değiştirme ve eklenti desteği bulunmaktadır.

Desteklediği Uzantılar: .m4a, .m4b, .mp1, .mp2, .mp3, .mpc, .mtm, .dsf, .dff, mka, aa3, at3, oma. ogg / wav / mp3 / aac / aac+ formaları, ape, flac, ogg, wav, wv, wma , mp3, ofr, .ogg, .opus, .rmı, .s3m, .spx, .tak, .tta, .umx, .wav, .wma, .wv, .xm, .cda, .aac, .ac3, .ape, .dts, .flac, .ıt, .mıdı, .mo3 ve .mod uzantıları program ile sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz. Codec gerektirmeyen bu program ile Codec arama derdine son verebilirsiniz. Yukarıda bulunan uzantılardan birisini açamıyorsanız AIMP kurmanız durumda direk olarak açamadığınız uzantı bilgisayarınızda AIMP aracılığı ile açılacaktır.

AIMP Classic 4.51 Eski Sürümü Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.