Yorum Yazın.

WordPress All In One SEO Pack eklentisinin eski sürümlerini alt tarafta indirerek WordPress sistemine yükleyebilirsiniz.

All In One SEO Pack Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
All in One SEO Pack 2.9.1 İndir Ekim 2018 801 KB.
All In One SEO Pack 2.12 İndir Şubat 2019 795 KB.
All In One SEO Pack 3.2.5 İndir Eylül 2019 975 KB.

All In One SEO Pack Hakkında

All In One SEO Pack, Michael Torbert tarafından hazırlanmış WordPress sistemi için SEO ayarlarını yapabilmenize imkan sağlayan WordPress eklentisidir. Bu eklenti ile sitede yazı, sayfa, etiket için SEO ayarlarını yapabilir, anahtar kelimeleri girebilir, otomatik olarak anahtar kelime girme ayarını yapabilir.

Site haritası, robots.txt dosyası, dosya düzenleyici, sosyal medya ayarlarını, index ve noindex ayarlarını, ana sayfa başlığı, ana sayfa açıklaması, sayfa başlıklarını, giden bağlantı takiplerini, uzun açıklamaları otomatik olarak kısaltma ayarını, harici sayfa ayarlarını, ek yazı başlıkları, ek blog sayfa başlıkları, ek ön sayfa başlıklarını, SEO kayıt etmiş olduğunuz ayarları içe ve dışa aktarma özelliğini, Php için hafıza sınırını yükseltme ve düşürme işlemini, yürütme zamanı ayarını, sistem durumunu inceleyebilirsiniz.

Eklenti içerisinde ayarları tüm işlemler için sıfırlayabilirsiniz. Sıfırlama yaptıktan sonra önceki sizin ayarlamış olduğunuz ayarlar tamamen silinerek kendi önerilen ayarları kayıt edebilisiniz. Bu şekilde yanlış yaptığını düşündüğünüz işlemi eski haline getirebilirsiniz. All In One SEO Pack eklentisi WordPress sistemi için en fazla kullanılan SEO eklentilerinden birisidir.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
All in One SEO Pack 2.9.1
All In One SEO Pack 2.12
All In One SEO Pack 3.2.5

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.