All In One SEO Pack Eski Sürüm İndir

WordPress All In One SEO Pack eklentisinin eski sürümlerini alt tarafta indirerek WordPress sistemine yükleyebilirsiniz.

All In One SEO Pack Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
All in One SEO Pack 2.9.1 İndir Ekim 2018 801 KB
All In One SEO Pack 2.12 İndir Şubat 2019 795 KB
All In One SEO Pack 3.2.5 İndir Eylül 2019 975 KB
All In One SEO Pack 3.4.3 İndir Nisan 2020 1.2 MB
All In One SEO Pack 4.1.3.3 İndir Ağustos 2021 4.3 MB

All In One SEO Pack Hakkında

All In One SEO Pack, Michael Torbert tarafından hazırlanmış WordPress sistemi için SEO ayarlarını yapabilmenize imkan sağlayan WordPress eklentisidir. Bu eklenti ile sitede yazı, sayfa, etiket için SEO ayarlarını yapabilir, anahtar kelimeleri girebilir, otomatik olarak anahtar kelime girme ayarını yapabilir.

Site haritası, robots.txt dosyası, dosya düzenleyici, sosyal medya ayarlarını, index ve noindex ayarlarını, ana sayfa başlığı, ana sayfa açıklaması, sayfa başlıklarını, giden bağlantı takiplerini, uzun açıklamaları otomatik olarak kısaltma ayarını, harici sayfa ayarlarını, ek yazı başlıkları, ek blog sayfa başlıkları, ek ön sayfa başlıklarını, SEO kayıt etmiş olduğunuz ayarları içe ve dışa aktarma özelliğini, Php için hafıza sınırını yükseltme ve düşürme işlemini, yürütme zamanı ayarını, sistem durumunu inceleyebilirsiniz.

Eklenti içerisinde ayarları tüm işlemler için sıfırlayabilirsiniz. Sıfırlama yaptıktan sonra önceki sizin ayarlamış olduğunuz ayarlar tamamen silinerek kendi önerilen ayarları kayıt edebilisiniz. Bu şekilde yanlış yaptığını düşündüğünüz işlemi eski haline getirebilirsiniz. All In One SEO Pack eklentisi WordPress sistemi için en fazla kullanılan SEO eklentilerinden birisidir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

All in One SEO Pack 2.9.1
All In One SEO Pack 2.12
All In One SEO Pack 3.2.5
All In One SEO Pack 3.4.3
All In One SEO Pack 4.1.3.3

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Gürkan Soymen 27 Ağustos 2021

  Yoast Seo’yu sildim All In One SEO Pack 4.1.3.3 WordPress siteye eski sürümünü kurdum ama kurmaz olaydım. Eskiden de kullandığımız Seo eklentisi çok basit gelişmemişti. Şimdi ne göreyim basitlik yine devam ediyor ve hangi ayara gitsen klasik ayarlar hariç zaten onlarda zorunlu yoksa kimse kurmazlar. Eklentide sürekli pro üyelik istiyor. Yani tamamen satın almaya yönelik yapmışlar. Yoast Seo tekrar döndüm bir daha da All In One SEO Pack eklentisini kurmam.

  1. Moderatör 27 Ağustos 2021

   Selam Gürkan Bey bilginizi buradan bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.