Yorum Yazın - 2 Yorum Var

WordPress All In One SEO Pack eklentisinin eski sürümlerini alt tarafta indirerek WordPress sistemine yükleyebilirsiniz.

All In One SEO Pack Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
All in One SEO Pack 2.9.1 İndir Ekim 2018 801 KB.
All In One SEO Pack 2.12 İndir Şubat 2019 795 KB.
All In One SEO Pack 3.2.5 İndir Eylül 2019 975 KB.
All In One SEO Pack 3.4.3 İndir Nisan 2020 1.2 MB.
All In One SEO Pack 4.1.3.3 İndir Ağustos 2021 4.3 MB.

All In One SEO Pack Hakkında

All In One SEO Pack, Michael Torbert tarafından hazırlanmış WordPress sistemi için SEO ayarlarını yapabilmenize imkan sağlayan WordPress eklentisidir. Bu eklenti ile sitede yazı, sayfa, etiket için SEO ayarlarını yapabilir, anahtar kelimeleri girebilir, otomatik olarak anahtar kelime girme ayarını yapabilir.

Site haritası, robots.txt dosyası, dosya düzenleyici, sosyal medya ayarlarını, index ve noindex ayarlarını, ana sayfa başlığı, ana sayfa açıklaması, sayfa başlıklarını, giden bağlantı takiplerini, uzun açıklamaları otomatik olarak kısaltma ayarını, harici sayfa ayarlarını, ek yazı başlıkları, ek blog sayfa başlıkları, ek ön sayfa başlıklarını, SEO kayıt etmiş olduğunuz ayarları içe ve dışa aktarma özelliğini, Php için hafıza sınırını yükseltme ve düşürme işlemini, yürütme zamanı ayarını, sistem durumunu inceleyebilirsiniz.

Eklenti içerisinde ayarları tüm işlemler için sıfırlayabilirsiniz. Sıfırlama yaptıktan sonra önceki sizin ayarlamış olduğunuz ayarlar tamamen silinerek kendi önerilen ayarları kayıt edebilisiniz. Bu şekilde yanlış yaptığını düşündüğünüz işlemi eski haline getirebilirsiniz. All In One SEO Pack eklentisi WordPress sistemi için en fazla kullanılan SEO eklentilerinden birisidir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
All in One SEO Pack 2.9.1
All In One SEO Pack 2.12
All In One SEO Pack 3.2.5
All In One SEO Pack 3.4.3
All In One SEO Pack 4.1.3.3

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Var “All In One SEO Pack Eski Sürüm İndir”

  1. Yoast Seo’yu sildim All In One SEO Pack 4.1.3.3 WordPress siteye eski sürümünü kurdum ama kurmaz olaydım. Eskiden de kullandığımız Seo eklentisi çok basit gelişmemişti. Şimdi ne göreyim basitlik yine devam ediyor ve hangi ayara gitsen klasik ayarlar hariç zaten onlarda zorunlu yoksa kimse kurmazlar. Eklentide sürekli pro üyelik istiyor. Yani tamamen satın almaya yönelik yapmışlar. Yoast Seo tekrar döndüm bir daha da All In One SEO Pack eklentisini kurmam.