Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK Eski Sürüm İndir

Aloha Browser + Ücretsiz VPN Android uygulamasınıdır. APK dosyası olarak indirerek Android işletim sisteminizde Aloha Browser + Ücretsiz VPN uygulamasını kullanabilir, güvenle engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.

Aloha Browser + Ücretsiz VPN Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK 1.4.1.3 İndir Eylül 2018 44.7 MB
Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK 2.1.2.1 İndir Ekim 2019 64 MB
Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK 3.7.2 İndir Ağustos 2021 119 MB

Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK Hakkında

Aloha Browser + Ücretsiz VPN Android uygulaması Aloha Mobile tarafından Android işletim sistemi kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz tarayıcı ve VPN yazılımı içerisinde bulunduran Android uygulamadır.

Bu uygulamanın üstün özelliği özellikle VPN ile dikkatleri çekmektedir. İçerisinde ayrıca kurmaya gerek duymayacağınız VPN yasaklı sitelere giriş uygulaması yer almaktadır. Aloha internet tarayıcısı kurduktan sonra üst sol tarafta bulunan VPN simgesine dokunduğunuzda başka bir işleme gerek kalmadan VPN aktif hale gelmekte, yasaklı sitelere giriş ve anonim gezinti güveliğini sağlayabilirsiniz.

Reklâm engelleme, VR video olarak izleme, VR videoları otomatik olarak başlatma, reklamsız gezinti yapabilme, hızlı ve sınırsız internet gezintisi ve VPN özelliğini kullanma gibi özelliklere sahiptir. Bu uygulamayı Android üzerinde VPN bant genişliği yani hızı şikâyet edenlere, ayrı, ayrı bir internet tarayıcı kurma birde VPN kurmadan şikayet edenlere özellikle tavsiye ederiz.

Uygulamanın kendisine özel medya oynatıcısı bulunmaktadır bu özelliği aktif edebilir veya internet sitesinin kendi sitesinde bulunan medya oynatıcısı ile çalıştırabilirsiniz. Girişte şifrele ile başkasını uygulama girmesini engelleyebilir, gizli mod ile internet geçmişinizi kayıt etmemesini sağlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK 1.4.1.3
Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK 2.1.2.1
Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK 3.7.2

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Sait Kocamış 8 Eylül 2021

  VPN Free olması yüksek bant genişliğinin olması çok iyi bir cep telefonu uygulamasıdır. Sadece cep telefonunda üst tarafta VPN simgesine dokunarak direk giriş yapabiliyorsunuz. VPN yavaşlığından şikayet edenler ücretsiz VPN cep telefondan giriş için arayanlar kullanmaları tavsiye ederim. Bir seneye yakındır kullanıyorum hoş deneyin derim.

  1. Moderatör 8 Eylül 2021

   Selam Sait Bey, bilgilendirme için teşekkür ederiz. Kullanım kolaylığı ve VPN kalitesi hakkında görüşlerinizde tamamen haklısınız.