Yorum Yazın

Aloha Browser + Ücretsiz VPN Android uygulamasınıdır. APK dosyası olarak indirerek Andorid işletim sisteminizde Aloha Browser + Ücretsiz VPN uygulamasını kullanabilir, güvenle engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.

Aloha Browser + Ücretsiz VPN Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK 1.4.1.3 İndir Eylül 2018 44.6 MB.
Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK 2.1.2.1 İndir Ekim 2019 64 MB.

Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK Hakkında

Aloha Browser + Ücretsiz VPN Android uygulaması Aloha Mobile tarafından Android işletim sistemi kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz tarayıcı ve VPN yazılımı içerisinde bulunduran Android uygulamadır.

Bu uygulamanın üstün özelliği özellikle VPN ile dikkatleri çekmektedir. İçerisinde ayrıca kurmaya gerek duymayacağınız VPN yasaklı sitelere giriş uygulaması yer almaktadır. Aloha internet tarayıcısı kurduktan sonra üst sol tarafta bulunan VPN simgesine dokunduğunuzda başka bir işleme gerek kalmadan VPN aktif hale gelmekte, yasaklı sitelere giriş ve anonim gezinti güveliğini sağlayabilirsiniz.

Reklâm engelleme, VR video olarak izleme, VR videoları otomatik olarak başlatma, reklamsız gezinti yapabilme, hızlı ve sınırsız internet gezintisi ve VPN özelliğini kullanma gibi özelliklere sahiptir. Bu uygulamayı Android üzerinde VPN bant genişliği yani hızı şikâyet edenlere, ayrı, ayrı bir internet tarayıcı kurma birde VPN kurmadan şikayet edenlere özellikle tavsiye ederiz.

Uygulamanın kendisine özel medya oynatıcısı bulunmaktadır bu özelliği aktif edebilir veya internet sitesinin kendi sitesinde bulunan medya oynatıcısı ile çalıştırabilirsiniz. Girişte şifrele ile başkasını uygulama girmesini engelleyebilir, gizli mod ile internet geçmişinizi kayıt etmemesini sağlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK 1.4.1.3
Aloha Browser + Ücretsiz VPN APK 2.1.2.1

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.