Alpemix Eski Sürüm İndir

Alpemix ile uzakta bulunan bilgisayara bağlanabilir, bilgisayar başında gibi işlemler yapabilir, dosya paylaşabilirsiniz. Uzaktan bağlantı için diğer bilgisayarda da Alpemix olması gereklidir.

Alpemix Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Alpemix 3.7.0.0 İndir Kasım 2017 1.5 MB
Alpemix 4.0 İndir Ocak 2019 1.5 MB

Alpemix Hakkında

Alpemix uzak bağlantı programı olup Teknopars Bilişim tarafından ücretsiz olarak sunulan bilgisayar programıdır.

Reklam Alanı

Bu program ile uzakta bulunan bir bilgisayara bilgisayarın başındaymış gibi işlem yapabilirsiniz. Tamamen Türkçe olarak sunulan programı kullanımı basit sadece karşı tarafta bulunan bilgisayarın ID ve parolasını girerek anında giriş yapabiliyorsunuz.

Program için ID ve parola bulma işlemi ise bağlanılacak bilgisayar size bir ID birde bilgisayara özel şifre verecektir. Bu ID ve şifreyi karşı bağlanacak kişiye verdiğinizde bağlanacak kişi sizin vermiş olduğunuz ID ve şifreyi Alpemix programın açılışına girmesi sonucunda bağlantı kurabilmektedir.

Bir arkadaşınız işlemini yapamıyor ve bu işlemi siz yapmayı biliyorsanız arkadaşınızın yanına gitmektense uzak bağlantı yapmak hem daha kolay hem de yorucu bir iş olma gerek. İş yeriniz de bulunan bilgisayar veya bilgisayarlara bağlanmak istiyorsunuz. İş yerine gitmektense Teknopars Bilişim Alpemix ile bilgisayara bağlanmak daha kolay olacaktır.

İşte bu durumda Alpemix sizin yardımınıza koşuyor. Aynı bilgisayarınız başında gibi diğer bilgisayara bağlanıyor ve olduğunuz bilgisayarda uzaktan erişim veya yardım sağlaya biliyorsunuz.

Site içerisinde Alpemix için eski sürüm üzerine dokunarak bilgisayarınıza indirebilirsini. Aynı zamanda sürüm numarası, yayınlanma tarihi de sayfa içerisinde verilmiştir. Bu şekilde inceleyebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Alpemix 3.7.0.0
Alpemix 4.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.