Yorum Yazın

Alpemix ile uzakta bulunan bilgisayara bağlanabilir, bilgisayar başında gibi işlemler yapabilir, dosya paylaşabilirsiniz. Uzaktan bağlantı için diğer bilgisayarda da Alpemix olması gereklidir.

Alpemix Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Alpemix 3.7.0.0 İndir Kasım 2017 1.5 MB.
Alpemix 4.0 İndir Ocak 2019 1.5 MB.

Alpemix Hakkında

Alpemix uzak bağlantı programı olup Teknopars Bilişim tarafından ücretsiz olarak sunulan bilgisayar programıdır.

Bu program ile uzakta bulunan bir bilgisayara bilgisayarın başındaymış gibi işlem yapabilirsiniz. Tamamen Türkçe olarak sunulan programı kullanımı basit sadece karşı tarafta bulunan bilgisayarın ID ve parolasını girerek anında giriş yapabiliyorsunuz.

Program için ID ve parola bulma işlemi ise bağlanılacak bilgisayar size bir ID birde bilgisayara özel şifre verecektir. Bu ID ve şifreyi karşı bağlanacak kişiye verdiğinizde bağlanacak kişi sizin vermiş olduğunuz ID ve şifreyi Alpemix programın açılışına girmesi sonucunda bağlantı kurabilmektedir.

Bir arkadaşınız işlemini yapamıyor ve bu işlemi siz yapmayı biliyorsanız arkadaşınızın yanına gitmektense uzak bağlantı yapmak hem daha kolay hem de yorucu bir iş olma gerek. İş yeriniz de bulunan bilgisayar veya bilgisayarlara bağlanmak istiyorsunuz. İş yerine gitmektense Teknopars Bilişim Alpemix ile bilgisayara bağlanmak daha kolay olacaktır.

İşte bu durumda Alpemix sizin yardımınıza koşuyor. Aynı bilgisayarınız başında gibi diğer bilgisayara bağlanıyor ve olduğunuz bilgisayarda uzaktan erişim veya yardım sağlaya biliyorsunuz.

Site içerisinde Alpemix için eski sürüm üzerine dokunarak bilgisayarınıza indirebilirsini. Aynı zamanda sürüm numarası, yayınlanma tarihi de sayfa içerisinde verilmiştir. Bu şekilde inceleyebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Alpemix 3.7.0.0
Alpemix 4.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.