ALSee Eski Sürüm İndir

ALSee resim görüntüleme programınını sayfa içerisinde indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

ALSee Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
ALSee 5.3 beta 1 İndir Eylül 2008 19.8 MB
ALSee 6.22 İndir Aralık 2011 19.8 MB

ALSee Hakkında

ALSee, ESTsoft Corp. tarafından yazılan basit kullanımı kolay resim görüntüleme programıdır. Deneme sürüm olan bu program (60 gün deneme imkânı veriyor) ile yüksek çözünürlükte büyütme veya ufaltma özelliğini kullanabilir.

Dijital resimleriniz üzerinden oynama yaparak efekt, filtre, resim katmanı ekleme, resim döndürme, parlaklık ayarı gibi basit ayarları program içerisinde yapabilirsiniz.

Yüzlerce, hatta binler resim bilgisayarınızın için de veya klasör içerisinde yer alabilir. ALSee hızlı ve kolay açma imkanı sunar bir çok popüler psd uzantısı da dahil olmak üzere destekler. Görüntü kalitesinden ödün vermeden bilgisayarınızı yormadan yavaş bilgisayarlarda dahi sorunsuz olarak resimleri görüntüleme, hızlı geçiş yapabilmeniz bu program ile mümkündür.

İndirme yapacağınız sürümün sürüm numarası, yayın tarihi ve indirme bitiminde bilgisayarınızda (kurulacak hali) ne kadar yer kaplayacağı sayfa içerisinde verilmiştir. Size sadece indirerek kurmak kalır.

Bazı indirme kaynaklarında programa ücretsiz olarak yazılmıştır bu bilgi yanlıştır. ALSee tüm sürümleri deneme sürüm olarak indirir ve bilgisayarınızda kullanırsınız. Ayrıca bir çok indirme kaynağından zararlı yazılım uyarısı da verebilmektedir. Site içerisinde indirmiş olduğunuz sürümler kontrol edilerek eski sürüm indirme imkanını kullanıcıları sunulmaktadır. Bu hususlara bilgisayar güvenliğiniz için dikkat etmenizi önermekteyiz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

ALSee 5.3 beta 1
ALSee 6.22

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.