Yorum Yazın

Resim görüntüleme ve resim üzerinde düzenleme yapabileceğiniz Alternate Pic View programını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Alternate Pic View Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Alternate Pic View 2.630 İndir Eylül 2018 5.6 MB.
Alternate Pic View 2.640 İndir Şubat 2019 5.6 MB.

Alternate Pic View Hakkında

Alternate Pic View, Alternate Tools tarafından üretilen ücretsiz resim formatlarını açma ve üzerinden değişlik yapma Windows programıdır. Windows 10 da dâhil olmak üzere Tüm Windows işletim sisteminde çalışır.

Program içerisinde renk seçimi, döndürme, yansıtma, çevirme, bulanıklık, keskinlik, parlaklık, boyut değiştirme, zıt renkler, gri tonlama, kabartma yapabilme, rast gele renk efektlerini uygulayabilir. Tam ekran olarak çalışabilir, slâyt gösterisi olarak görüntüleyebilir, ekran görüntüsü çekme, görüntü dönüştürücü, simge çıkarma özellikleri kullanabilirsiniz.

Program Türkçe de dâhil olmak üzere birçok dili desteklemektedir. Kurulum bittikten sonra program içerisinde Language alanına giderek Türkçe seçimini yapmanız gerekmektedir. Program sitede aksi indirme seçimini yanında belirtilmedikçe 32 bit ve 64 bit Windows işletim sisteminde çalışmaktadır. İndirdiğiniz sürüm hakkında sürüm yayınlanma tarihi, indirme boyutu ve sürüm numarası sayfa içerisinde görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Desteklediği resim uzantıları: .bmp, .bw, .cur, .cut, .dds, .gif, .ico, .iff, .jpg, .jp2, .lif, .lbm, .mdl, .mng, .pcx, .pcd, .pbm, .pgm, .pic, .png, .ppm, .psd, .raw, .rgb, .rgba, .sgi, .tif, .tga, .wal, .wmf ve ascii (*.txt) resim uzantılarıdır. Bu uzantılara açabilir üzerinden değişiklik yapabilir program içerisinde bunlara efekt uygulayabilirsiniz.

Alternate Pic View 2.630
Alternate Pic View 2.640

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.