Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 47 saniye

Yorum Yazın.

ALZip, veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programını indirerek, ALZip programını Windows 10 da içerisinde olmak üzere tüm Windows için kullanabilirsiniz.

ALZip Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
ALZip 7.52.0.1 İndirAralık 20096.5 MB.
ALZip 8.51.0.0 İndirŞubat 20139.7 MB.

ALZip Hakkında

ALZip, EST Soft Corp. tarafından hazırlanan ve Windows işletim sistemi kullanıcıların 60 gün deneme sürüm olarak kullanımına sunulmuş olan veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programıdır.

Birçok popüler sıkıştırma uzantıları destekleyen ALZip ile şu sıkıştırma formatlarında işlem yapabilirsiniz. Alt taraf listede ismi geçen uzantıların tümünde işlem yapılmaya müsaittir. Bu uzantılar ile bir dosya açmak istiyorsanız ALZip kullanabilirsiniz.

ALZip Desteklediği uzantılar; .alz, .ace, .arc, .arj, .b64, .bg, .bhx, .bin, .bz2, .cab, .ear, .egg, .ebc, .gz, .ha, .hqx, .ice, .iso, .jar, .lcd, .lha, .lzh, .mimi, .pak, .rar, .tar., .tgz, .uue, .war, .z, .zip, .zoo, .001 ve son olarak .7z.

Alzip programının birçok sürümünde virüs koruma programlarında virüs uyarısı aldığından diğer sitelerden indirme imkânı bulabilirsiniz. Sitede yayınlanan ALZip eski sürümleri tarafımızdan kontrol edilerek virüs ve diğer zararlı yazılımlarla karşılaşılmamış olup temiz bir şekilde bilgisayarınıza inecektir.

İndirmiş olduğunu eski sürüm indirme versiyonu yanında aksi belirtilmedikçe Windows 32 bit ve Windows 64 bit işletim sistemlerinde Windows 10 da dâhil olmak üzere tek dosya üzerinden indirilerek bilgisayarda kullanılacak şekilde indirilmeye ve kullanılmak için ziyaretçilere sunulmuştur.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
ALZip 7.52.0.1
ALZip 8.51.0.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.