ALZip Eski Sürüm İndir

ALZip, veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programını indirerek, ALZip programını Windows 10 da içerisinde olmak üzere tüm Windows için kullanabilirsiniz.

ALZip Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
ALZip 7.52.0.1 İndirAralık 20096.5 MB
ALZip 8.51.0.0 İndirŞubat 20139.7 MB

ALZip Hakkında

ALZip, EST Soft Corp. tarafından hazırlanan ve Windows işletim sistemi kullanıcıların 60 gün deneme sürüm olarak kullanımına sunulmuş olan veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programıdır.

Birçok popüler sıkıştırma uzantıları destekleyen ALZip ile şu sıkıştırma formatlarında işlem yapabilirsiniz. Alt taraf listede ismi geçen uzantıların tümünde işlem yapılmaya müsaittir. Bu uzantılar ile bir dosya açmak istiyorsanız ALZip kullanabilirsiniz.

ALZip Desteklediği uzantılar; .alz, .ace, .arc, .arj, .b64, .bg, .bhx, .bin, .bz2, .cab, .ear, .egg, .ebc, .gz, .ha, .hqx, .ice, .iso, .jar, .lcd, .lha, .lzh, .mimi, .pak, .rar, .tar., .tgz, .uue, .war, .z, .zip, .zoo, .001 ve son olarak .7z.

Alzip programının birçok sürümünde virüs koruma programlarında virüs uyarısı aldığından diğer sitelerden indirme imkânı bulabilirsiniz. Sitede yayınlanan ALZip eski sürümleri tarafımızdan kontrol edilerek virüs ve diğer zararlı yazılımlarla karşılaşılmamış olup temiz bir şekilde bilgisayarınıza inecektir.

İndirmiş olduğunu eski sürüm indirme versiyonu yanında aksi belirtilmedikçe Windows 32 bit ve Windows 64 bit işletim sistemlerinde Windows 10 da dâhil olmak üzere tek dosya üzerinden indirilerek bilgisayarda kullanılacak şekilde indirilmeye ve kullanılmak için ziyaretçilere sunulmuştur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

ALZip 7.52.0.1
ALZip 8.51.0.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.