Yorum Yazın

AMCap ekran görüntüsü alma programıdır. Kaliteli bir şekilde ekran görüntüsü alarak, görüntüyü ihtiacınıza göre kullanın.

AMCap Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AMCap 9.23 İndir Aralık 2017 14.2 MB.

AMCap Hakkında

AMCap, Noël Danjou. tarafından kullanıcıları ekran görüntüsünü çekme ve belli yerleri veya ekranın tümünü video olarak hareketli bir şekilde çekmeye yarayan deneme sürümü Windows uyumlu basit ama etkili bir yazılımıdır.

Popüler video uzantılarından olan AVI, WMV ve MP4 uzantılı olarak video kayıt, ses kayıt gibi işlemleri tek tuşla istenilen yerin görüntüsünü basitçe program içerisinde çekebilirsiniz.

Görüntü ve ses kalitesini ayarlayabileceğiniz AMCap bilgisayarınızın hızına ve ekran kartınızın kalitesine göre size kaliteli video çekme mikrofon kalitesini ayarlama ve bu sesleri kaliteli bir şekilde kayıt etme imkânı size istediğiniz zaman sunacaktır.

Basit özelliklere sahip kaliteli bir görüntü ve ses kalitesi almak isteyenler, oyun videosu çekerek çekmiş olduğu video veya sesleri bilgisayarına kayıt ederek istediği yerde paylaşmak isteyenler için AMCap yeterli olabilir.

Amatör kullanıcı dahi olsanız gerek video kayıt yapma gerek ses kaydı yapma ve kaliteli ayarlama program içerisinde ayarlama kolaydır. Amatör kullanıcılar rahatlık tüm Windows işletim sisteminde AMCap programını kullanabilirler. İndirerek bilgisayarınızda eski sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
AMCap 9.23

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.