AMCap Eski Sürüm İndir

AMCap ekran görüntüsü alma programıdır. Kaliteli bir şekilde ekran görüntüsü alarak, görüntüyü ihtiacınıza göre kullanın.

AMCap Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AMCap 9.23 İndir Aralık 2017 14.2 MB

AMCap Hakkında

AMCap, Noël Danjou. tarafından kullanıcıları ekran görüntüsünü çekme ve belli yerleri veya ekranın tümünü video olarak hareketli bir şekilde çekmeye yarayan deneme sürümü Windows uyumlu basit ama etkili bir yazılımıdır.

Popüler video uzantılarından olan AVI, WMV ve MP4 uzantılı olarak video kayıt, ses kayıt gibi işlemleri tek tuşla istenilen yerin görüntüsünü basitçe program içerisinde çekebilirsiniz.

Görüntü ve ses kalitesini ayarlayabileceğiniz AMCap bilgisayarınızın hızına ve ekran kartınızın kalitesine göre size kaliteli video çekme mikrofon kalitesini ayarlama ve bu sesleri kaliteli bir şekilde kayıt etme imkânı size istediğiniz zaman sunacaktır.

Basit özelliklere sahip kaliteli bir görüntü ve ses kalitesi almak isteyenler, oyun videosu çekerek çekmiş olduğu video veya sesleri bilgisayarına kayıt ederek istediği yerde paylaşmak isteyenler için AMCap yeterli olabilir.

Amatör kullanıcı dahi olsanız gerek video kayıt yapma gerek ses kaydı yapma ve kaliteli ayarlama program içerisinde ayarlama kolaydır. Amatör kullanıcılar rahatlık tüm Windows işletim sisteminde AMCap programını kullanabilirler. İndirerek bilgisayarınızda eski sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

AMCap 9.23

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.