Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın.

AMCap eski sürümünü sayfa içerisinde temin ederek eski sürüm olarak bilgisayarınıza indirebilir, kurabilir ve kullanabilirsiniz. Bilgisayarı eski olanlar yeni sürümleri herhangi bir nedenden dolayı kullanmak isteyemenler için eski sürüm sayfada indirmeye hazır!

AMCap Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AMCap 9.23 İndir Aralık 2017 14.2 MB.

AMCap Hakkında

AMCap, Noël Danjou. tarafından kullanıcıları ekran görüntüsünü çekme ve belli yerleri veya ekranın tümünü video olarak hareketli bir şekilde çekmeye yarayan deneme sürümü Windows uyumlu basit ama etkili bir yazılımıdır.

Popüler video uzantılarından olan AVI, WMV ve MP4 uzantılı olarak video kayıt, ses kayıt gibi işlemleri tek tuşla istenilen yerin görüntüsünü basitçe program içerisinde çekebilirsiniz.

Görüntü ve ses kalitesini ayarlayabileceğiniz AMCap bilgisayarınızın hızına ve ekran kartınızın kalitesine göre size kaliteli video çekme mikrofon kalitesini ayarlama ve bu sesleri kaliteli bir şekilde kayıt etme imkânı size istediğiniz zaman sunacaktır.

Basit özelliklere sahip kaliteli bir görüntü ve ses kalitesi almak isteyenler, oyun videosu çekerek çekmiş olduğu video veya sesleri bilgisayarına kayıt ederek istediği yerde paylaşmak isteyenler için AMCap yeterli olabilir.

Amatör kullanıcı dahi olsanız gerek video kayıt yapma gerek ses kaydı yapma ve kaliteli ayarlama program içerisinde ayarlama kolaydır. Amatör kullanıcılar rahatlık tüm Windows işletim sisteminde AMCap programını kullanabilirler. İndirerek bilgisayarınızda eski sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

AMCap 9.23 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.