Yorum Yazın

AmoK CD/DVD Burning yani daha kolay ve sade olan eski sürümünü bilgisayarınıza kurarak Windows işletim sisteminde çalıştırabilirsiniz.

AmoK CD/DVD Burning Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AmoK CD/DVD Burning 1.10 İndir Mayıs 2010 713 KB.

AmoK CD/DVD Burning Hakkında

AmoK CD/DVD Burning, Dirk Paehl tarafından Windows kullanıcıların kullanması için hazırlanmış gelişmiş özelliklere sahip CD ve DVD yazma programıdır.

Programın artısı tamamen ücretsiz olarak çalışması ve içerisinde yer alan tüm özellikleri tamamen ücretsiz full olarak kullanmanızdır. AmoK CD/DVD Burning ile CD-R / DVD-R / CD-RW / DVD + R / DVD + RW / DVD-RW / DVD-RAM ve DVD + DL yazma işleminizi yapabilir.

CSI, IDE, EIDE, USB ve Firewire CD veya DVD cihazlarının tümünü destekler bu cihazlar için yazma işlemi veya silme işlemi yapabilir, CD veri kopyalama, CD – CD kopyalama, tüm sürücüleri kopyalama, sürekle bırak yazdır işlemi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Program Türkçe dil seçimi bulunmaktadır. İndirme sırasında Türkçe dil seçeneği klasörü açtıktan sonra içerisinde bulabilirsiniz.

Türkçe dil klasörünü alarak programın içerisinde yer alan language klasörünü içerisine atmanız yeterli olacaktır. Bu özellik şu anda AmoK CD/DVD Burning 1.10 için yazılmış olup ilereyen günlerde diğer eski sürümler sayfa da var ise geçerli olmayabilir.

Ücretsiz gelişmiş özelliklere sahip CD ve DVD yazma programı arayanlar eski sürümünü kullanmak isteyenler için AmoK CD/DVD Burning uygun olabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
AmoK CD/DVD Burning 1.10

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.