AmoK CD/DVD Burning Eski Sürüm İndir

AmoK CD/DVD Burning yani daha kolay ve sade olan eski sürümünü bilgisayarınıza kurarak Windows işletim sisteminde çalıştırabilirsiniz.

AmoK CD/DVD Burning Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AmoK CD/DVD Burning 1.10 İndir Mayıs 2010 713 KB

AmoK CD/DVD Burning Hakkında

AmoK CD/DVD Burning, Dirk Paehl tarafından Windows kullanıcıların kullanması için hazırlanmış gelişmiş özelliklere sahip CD ve DVD yazma programıdır.

Programın artısı tamamen ücretsiz olarak çalışması ve içerisinde yer alan tüm özellikleri tamamen ücretsiz full olarak kullanmanızdır. AmoK CD/DVD Burning ile CD-R / DVD-R / CD-RW / DVD + R / DVD + RW / DVD-RW / DVD-RAM ve DVD + DL yazma işleminizi yapabilir.

CSI, IDE, EIDE, USB ve Firewire CD veya DVD cihazlarının tümünü destekler bu cihazlar için yazma işlemi veya silme işlemi yapabilir, CD veri kopyalama, CD – CD kopyalama, tüm sürücüleri kopyalama, sürekle bırak yazdır işlemi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Program Türkçe dil seçimi bulunmaktadır. İndirme sırasında Türkçe dil seçeneği klasörü açtıktan sonra içerisinde bulabilirsiniz.

Türkçe dil klasörünü alarak programın içerisinde yer alan language klasörünü içerisine atmanız yeterli olacaktır. Bu özellik şu anda AmoK CD/DVD Burning 1.10 için yazılmış olup ilereyen günlerde diğer eski sürümler sayfa da var ise geçerli olmayabilir.

Ücretsiz gelişmiş özelliklere sahip CD ve DVD yazma programı arayanlar eski sürümünü kullanmak isteyenler için AmoK CD/DVD Burning uygun olabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

AmoK CD/DVD Burning 1.10

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.