Among Us APK Eski Sürüm İndir

Among Us birçok oyunculu aksiyon oyunudur.

Among Us APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Among Us APK 2020.11.17 İndir Kasım 2020 76.4 MB
Among Us APK 2021.5.12 İndir Mayıs 2021 157 MB
Among Us APK 2022.4.19 İndir Nisan 2022 169 MB

Among Us APK Hakkında

Among Us APK, Innersloth LLC tarafından sunulan ücretsiz fakat reklam ve oyun içi satın alma öğeleri içeren çok oyunculu aksiyon oyunudur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Among Us APK 2020.11.17
Among Us APK 2021.5.12

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

6 Yorum

 1. Cemre Aydın 9 Ekim 2021

  Nereye basarak indireceğim?

  1. Moderatör 10 Ekim 2021

   Selam Cemre Hanım üst tarafta hangi sürümü indirmek istiyorsanız o sürüm üzerine dokunuyorsunuz. Tablo içerisinde sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyutları belirtilmiştir.

 2. Beyaz Şanlı 16 Mayıs 2021

  Hangi eski sürümü indirmeliyim?

  1. Moderatör 16 Mayıs 2021

   Selam Beyza Hanım, eski sürüm indirirken hangi tarihteki sürümü daha iyi kullandı iseniz o sürümü indirmenizi tavsiye ederiz.

   1. Hakan Çalışkan 5 Ağustos 2022

    Ben eski sürümleri bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim ve hangi sürümü indirmeliyim?

    1. Moderatör 6 Ağustos 2022

     Selam Hakan Bey eski sürümler için tarihe bakarak indirme yapmanızı öneririz. Hangi tarihte yayınladıysa o tarihte ki eski sürümü indirerek kullanabilirsiniz.