Any Video Converter Eski Sürüm İndir

Ücretsiz video dönüştürme programlarından olan Any Video Converter için eski sürümleri sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminize indirebilir, ücretsiz tüm sürümler için video dönüştürme işlemini yapabilirsiniz.

Any Video Converter Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Any Video Converter 2.7.0 İndir Ocak 2009 14 MB
Any Video Converter 5.0.3 İndir Şubat 2013 35 MB
Any Video Converter 6.2.8 İndir Kasım 2018 49 MB
Any Video Converter 7.0.8 İndir Ocak 2021 67.6 MB

Any Video Converter Hakkında

Any Video Converter, AVCLabs Inc. tarafından sulunan ücretsiz video dönüştürme programları arasındadır. Bu program diğer video dönüştürme programları arasından en çok tercih edilen ve kullanılan program olduğunu başta belirtmek isteriz.

Programın özellikleri istediğiniz formatlar arasından avi, mpeg ve diğer video uzantıları rahatlıkla dönüştürme yapabilme, video boyutunu ayarlama, ses ve alt yazı ekleyerek dönüştürme yapma, Apple, televizyon ve diğer cihazlar için video dönüştürme, dönüştürme yapmadan kalite veya boyut kontrolü yapabilmektedir.

Popüler ve yüzlerce video ve ses dosyalarını tanıyarak içerisine yerleştirme, Flash video olarak dönüştürme, HD ve 4K olarak dönüştürme yapabilme, DVD olarak yazabilme (4K ve HD özellikleri üst sürümlerde geçerli olan özelliklerdir önceden 4K ve HD görüntü kalitesi olmadan dolayı en eski sürümlerinde olmayacaktır.), Türkçe dil desteği dönüştürme sırasında Türkçe işlemler sayesinde amatör bir bilgisayar kullanıcısı dahi olsanız rahatlık anlayabilirsiniz.

Özellikle video paylaşım sitelerine video dönüştürme bunu kaliteli görüntü ve ses ile yapmak isteyenlere tavsiye edeceğimiz Any Video Converter programı kendimiz kullandığımızı bir program olduğunu bilmenizi isteriz. Bazı kaynaklarda virüs uyarısı vermektedir. Sayfada bulunan tüm sürümlerde temiz olarak siteye içerisine yüklenmiştir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Any Video Converter 2.7.0
Any Video Converter 5.0.3
Any Video Converter 6.2.8
Any Video Converter Free 7.0.8

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.