Yorum Yazın.

Ücretsiz video dönüştürme programlarından olan Any Video Converter için eski sürümleri sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminize indirebilir, ücretsiz tüm sürümler için video dönüştürme işlemini yapabilirsiniz.

Any Video Converter Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Any Video Converter 2.7.0 İndirOcak 200914 MB.
Any Video Converter 5.0.3 İndirŞubat 201335 MB.
Any Video Converter 6.2.8 İndirKasım 201849 MB.

Any Video Converter Hakkında

AVCLabs Inc. tarafından sulunan ücretsiz video dönüştürme programları arasındadır. Bu program diğer video dönüştürme programları arasından en çok tercih edilen ve kullanılan program olduğunu başta belirtmek isteriz.

Programın özellikleri istediğiniz formatlar arasından avi, mpeg ve diğer video uzantıları rahatlıkla dönüştürme yapabilme, video boyutunu ayarlama, ses ve alt yazı ekleyerek dönüştürme yapma, Apple, televizyon ve diğer cihazlar için video dönüştürme, dönüştürme yapmadan kalite veya boyut kontrolü yapabilmektedir.

Popüler ve yüzlerce video ve ses dosyalarını tanıyarak içerisine yerleştirme, Flash video olarak dönüştürme, HD ve 4K olarak dönüştürme yapabilme, DVD olarak yazabilme (4K ve HD özellikleri üst sürümlerde geçerli olan özelliklerdir önceden 4K ve HD görüntü kalitesi olmadan dolayı en eski sürümlerinde olmayacaktır.), Türkçe dil desteği dönüştürme sırasında Türkçe işlemler sayesinde amatör bir bilgisayar kullanıcısı dahi olsanız rahatlık anlayabilirsiniz.

Özellikle video paylaşım sitelerine video dönüştürme bunu kaliteli görüntü ve ses ile yapmak isteyenlere tavsiye edeceğimiz Any Video Converter programı kendimiz kullandığımızı bir program olduğunu bilmenizi isteriz. Bazı kaynaklarda virüs uyarısı vermektedir. Sayfada bulunan tüm sürümlerde temiz olarak siteye içerisine yüklenmiştir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Any Video Converter 2.7.0
Any Video Converter 5.0.3
Any Video Converter 6.2.8

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.