Yorum Yazın.

AnyBurn, CD yazma, silme, kopyalama ve diğer cd kayıt işlemleri yapan programı indirerek Windows işletim sisteminde kullanın.

AnyBurn Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AnyBurn 4.0.0.0 (64 Bit) İndir Ocak 2018 1.4 MB.
AnyBurn 4.0.0.0 (32 Bit) İndir Ocak 2018 1.4 MB.
AnyBurn 4.3.0.0 (32 Bit) İndir Ekim 2018 1.5 MB.
AnyBurn 4.3.0.0 (64 Bit) İndir Ekim 2018 1.5 MB.

AnyBurn Hakkında

AnyBurn az yer kaplayan cd ve dvd yazma programıdır. AnyBurn Power Software Ltd. tarafından sunulan ücretsiz Windows yazılımıdır. Program ile bilgisayarınızda bulunan verileri CD veya DVD ortamına yazabilir, arşivlerinizi saklayabilirsiniz.

İso, bin, bluray, imaj dosyalarını yazabilir, ses CD’si oluşturabilir, ISO ya da BIN/CUE imaj dosyaları oluşturabilir, CD kopyalama DVD kopyalama CD – DVD, DVD – CD kopyalama işlemi yapabilirsiniz.

Disk silme, imaj dosyasını kopyalama ve daha birçok ücretli olan CD ve DVD yazma programını ücretsiz olarak yapar. Popüler CD ve DVD yazma programı olup kullanımı basit ve anlaşılırdır.

AnyBurn eski sürüm için 32 bit ve 64 ayrı, ayrı indirmeler bulunmaktadır. Burada uygun olan bit sürümünüz hangisi ise ona göre indirme yapmanız gerekmektedir. Sürümler için sürüm numarası, eski sürümün yayın tarihi ve indirme boyutları verilmiştir. Bilgisayarınıza uygun olan eski sürümün üzerine dokunarak indirme yapmalısınız.

Eski sürüm görünümünde ayrıca hangi işlemleri yapabileceğinizi programı kurmadan önce site içerisinde resimde detaylı olarak inceleyebilir, eski sürümü kullanıp kullanmayacağınız kararını ona göre verebilirsiniz. AnyBurn eski sürüm için görünümleri inceleyin.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
AnyBurn 4.0.0.0
AnyBurn 4.3

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.