AnyBurn Eski Sürüm İndir

AnyBurn, CD yazma, silme, kopyalama ve diğer cd kayıt işlemleri yapan programı indirerek Windows işletim sisteminde kullanın.

AnyBurn Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AnyBurn 4.0.0.0 (64 Bit) İndir Ocak 2018 1.4 MB
AnyBurn 4.0.0.0 (32 Bit) İndir Ocak 2018 1.4 MB
AnyBurn 4.3.0.0 (32 Bit) İndir Ekim 2018 1.5 MB
AnyBurn 4.3.0.0 (64 Bit) İndir Ekim 2018 1.5 MB

AnyBurn Hakkında

AnyBurn az yer kaplayan cd ve dvd yazma programıdır. AnyBurn Power Software Ltd. tarafından sunulan ücretsiz Windows yazılımıdır. Program ile bilgisayarınızda bulunan verileri CD veya DVD ortamına yazabilir, arşivlerinizi saklayabilirsiniz.

İso, bin, bluray, imaj dosyalarını yazabilir, ses CD’si oluşturabilir, ISO ya da BIN/CUE imaj dosyaları oluşturabilir, CD kopyalama DVD kopyalama CD – DVD, DVD – CD kopyalama işlemi yapabilirsiniz.

Disk silme, imaj dosyasını kopyalama ve daha birçok ücretli olan CD ve DVD yazma programını ücretsiz olarak yapar. Popüler CD ve DVD yazma programı olup kullanımı basit ve anlaşılırdır.

AnyBurn eski sürüm için 32 bit ve 64 ayrı, ayrı indirmeler bulunmaktadır. Burada uygun olan bit sürümünüz hangisi ise ona göre indirme yapmanız gerekmektedir. Sürümler için sürüm numarası, eski sürümün yayın tarihi ve indirme boyutları verilmiştir. Bilgisayarınıza uygun olan eski sürümün üzerine dokunarak indirme yapmalısınız.

Eski sürüm görünümünde ayrıca hangi işlemleri yapabileceğinizi programı kurmadan önce site içerisinde resimde detaylı olarak inceleyebilir, eski sürümü kullanıp kullanmayacağınız kararını ona göre verebilirsiniz. AnyBurn eski sürüm için görünümleri inceleyin.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

AnyBurn 4.0.0.0
AnyBurn 4.3

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.