AnyDesk Eski Sürüm İndir

AnyDesk uzak yardım yazılımını bilgisayarınıza indirerek, kullanabilirsiniz.

AnyDesk Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AnyDesk 4.0.1.0 İndir Nisan 2018 1.9 MB
AnyDesk 5.3.3.0 İndir Eylül 2019 2.8 MB
AnyDesk 5.5.3.0 İndir Nisan 2020 3 MB
AnyDesk 6.2.3 İndir Mart 2021 3.6 MB
AnyDesk 7.0.6 İndir Mart 2022 3.6 MB
AnyDesk 7.1.8 İndir Ocak 2023 3.8 MB

AnyDesk Hakkında

Ücretsiz AnyDesk AnyDesk Software tarafından yazılan ve geliştirilen uzak bağlantı programıdır. AnyDesk ile uzakta bulunan bir bilgisayara bağlanarak mouse, klavye hareketleri veri alma verme, verileri düzenleme, silme hatta kurulum yapma ve kurulu olan bir şeyi kaldırma veya silme işlemi yapabilirsiniz.

Reklam Alanı

Birçok uzak bağlantı programı vardır. AnyDesk Software tarafından üretilen bu programın üstün özelliği ücretsiz ve kullanımı kolay olmasıdır. Programı direk indirerek kurmadan bilgisayarınızda çalıştırabiliyorsunuz. Kurulum gerektirmiyor isterseniz program çıkışında size programı kurmak istediğinizi sorduğunda sürekli olarak kullanmak için kurmayı onaylaya biliyorsunuz.

Program çalıştıktan sonra AnyDesk adresini karşı tarafta bulunan kişiye vermeniz onun sizin bilgisayara girmenize yeterli oluyor. İşlem sadece bu kadar basit ve kolaydır. AnyDesk tamamen Türkçe bir programdır. Türkçe olmasından dolayı programı zorlanmadan bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Bazı durumlarda bilgisayarınızda anlamadığınız işlemler olabilir ve birinden yardım isterseniz fakat o kişi uzaktadır. Bu durumda ise sizin bir uzak bağlantı programı kullanarak yardım istediğiniz kişiyi bilgisayarınıza bağlaması gerekebilir işte bu durumlarda AnyDesk programı ile istediğiniz kişi bilgisayarınıza bağlanır ve istediği işlemi yapabilir size sadece bırakarak izlemek kalır ve ücretsiz uzak bağlantı programı kullanmanın keyfini yaşarsınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

AnyDesk 4.0.1.0
AnyDesk 5.3.3.0
AnyDesk 5.5.3
AnyDesk 6.2.3
AnyDesk 7.0.6

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Çağatay Özen 19 Şubat 2023

  Ben tüm eski sürümleri denemek istiyorum. Bu mümkün müdür?

  1. Moderatör 19 Şubat 2023

   Selam Çağatay Bey, AnyDesk için eski sürümleri tek, tek olarak deneyebilirsiniz. Sadece klasörü aynı isimle açmayınız. İndirdiğiniz dosyayı tek, tek açtığınızda yani var olan ismi ile rar dosyasını açtığınız klasör içerisinde exe dosyasını çalıştırarak tek, tek eski sürümleri deneyebilirsiniz. Eğer ilerleyen sürümlerde kurulum içeriyorsa bu durumda kurduğunuz eski sürümü kaldırarak yeni denemek istediğiniz eski sürümü kurunuz.