Yorum Yazın

AnyDesk uzak yardım yazılımını bilgisayarınıza indirerek, kullanabilirsiniz.

AnyDesk Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AnyDesk 4.0.1.0 İndir Nisan 2018 1.9 MB.
AnyDesk 5.3.3.0 İndir Eylül 2019 2.8 MB.
AnyDesk 5.5.3.0 İndir Nisan 2020 3 MB.
AnyDesk 6.2.3 İndir Mart 2021 3.6 MB.

AnyDesk Hakkında

Ücretsiz AnyDesk AnyDesk Software tarafından yazılan ve geliştirilen uzak bağlantı programıdır. AnyDesk ile uzakta bulunan bir bilgisayara bağlanarak mouse, klavye hareketleri veri alma verme, verileri düzenleme, silme hatta kurulum yapma ve kurulu olan bir şeyi kaldırma veya silme işlemi yapabilirsiniz.

Birçok uzak bağlantı programı vardır. AnyDesk Software tarafından üretilen bu programın üstün özelliği ücretsiz ve kullanımı kolay olmasıdır. Programı direk indirerek kurmadan bilgisayarınızda çalıştırabiliyorsunuz. Kurulum gerektirmiyor isterseniz program çıkışında size programı kurmak istediğinizi sorduğunda sürekli olarak kullanmak için kurmayı onaylaya biliyorsunuz.

Program çalıştıktan sonra AnyDesk adresini karşı tarafta bulunan kişiye vermeniz onun sizin bilgisayara girmenize yeterli oluyor. İşlem sadece bu kadar basit ve kolaydır. AnyDesk tamamen Türkçe bir programdır. Türkçe olmasından dolayı programı zorlanmadan bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Bazı durumlarda bilgisayarınızda anlamadığınız işlemler olabilir ve birinden yardım isterseniz fakat o kişi uzaktadır. Bu durumda ise sizin bir uzak bağlantı programı kullanarak yardım istediğiniz kişiyi bilgisayarınıza bağlaması gerekebilir işte bu durumlarda AnyDesk programı ile istediğiniz kişi bilgisayarınıza bağlanır ve istediği işlemi yapabilir size sadece bırakarak izlemek kalır ve ücretsiz uzak bağlantı programı kullanmanın keyfini yaşarsınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
AnyDesk 4.0.1.0
AnyDesk 5.3.3.0
AnyDesk 5.5.3
AnyDesk 6.2.3

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.