AnyDesk Eski Sürüm İndir

AnyDesk uzak yardım yazılımını bilgisayarınıza indirerek, kullanabilirsiniz.

AnyDesk Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
AnyDesk 4.0.1.0 İndirNisan 20181.9 MB
AnyDesk 5.3.3.0 İndirEylül 20192.8 MB
AnyDesk 5.5.3.0 İndirNisan 20203 MB
AnyDesk 6.2.3 İndirMart 20213.6 MB
AnyDesk 7.0.6 İndirMart 20223.6 MB

AnyDesk Hakkında

Ücretsiz AnyDesk AnyDesk Software tarafından yazılan ve geliştirilen uzak bağlantı programıdır. AnyDesk ile uzakta bulunan bir bilgisayara bağlanarak mouse, klavye hareketleri veri alma verme, verileri düzenleme, silme hatta kurulum yapma ve kurulu olan bir şeyi kaldırma veya silme işlemi yapabilirsiniz.

Birçok uzak bağlantı programı vardır. AnyDesk Software tarafından üretilen bu programın üstün özelliği ücretsiz ve kullanımı kolay olmasıdır. Programı direk indirerek kurmadan bilgisayarınızda çalıştırabiliyorsunuz. Kurulum gerektirmiyor isterseniz program çıkışında size programı kurmak istediğinizi sorduğunda sürekli olarak kullanmak için kurmayı onaylaya biliyorsunuz.

Program çalıştıktan sonra AnyDesk adresini karşı tarafta bulunan kişiye vermeniz onun sizin bilgisayara girmenize yeterli oluyor. İşlem sadece bu kadar basit ve kolaydır. AnyDesk tamamen Türkçe bir programdır. Türkçe olmasından dolayı programı zorlanmadan bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Bazı durumlarda bilgisayarınızda anlamadığınız işlemler olabilir ve birinden yardım isterseniz fakat o kişi uzaktadır. Bu durumda ise sizin bir uzak bağlantı programı kullanarak yardım istediğiniz kişiyi bilgisayarınıza bağlaması gerekebilir işte bu durumlarda AnyDesk programı ile istediğiniz kişi bilgisayarınıza bağlanır ve istediği işlemi yapabilir size sadece bırakarak izlemek kalır ve ücretsiz uzak bağlantı programı kullanmanın keyfini yaşarsınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

AnyDesk 4.0.1.0
AnyDesk 5.3.3.0
AnyDesk 5.5.3
AnyDesk 6.2.3
AnyDesk 7.0.6

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.