Yorum Yazın.

Fidye yazılımları silmeniz için ücretsiz güvenlik programıdır AppCheck Anti-Ransomware.

AppCheck Anti-Ransomware Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
AppCheck Anti-Ransomware 2.5.38.1 İndirEkim 201911.4 MB.
AppCheck Anti-Ransomware 2.5.43.4 İndirOcak 202011.5 MB.
AppCheck Anti-Ransomware 2.5.46.2 İndirMays 202012.9 MB.

AppCheck Anti-Ransomware Hakkında

AppCheck Anti-Ransomware, CheckMAL Inc. tarafından hazırlanan fidye yazılım silme aracıdır. Fidye yazılım herhangi bir sebeple bulaşarak bilgisayarınızda bulunan dosyaları şifreleyen ve bilgisayarı açmak için ödeme isteyen kötü amaçlı yazılımlardır. Bu program temizleme haricinde çalınan verileri de geri getirebileceğinizi söylemektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

AppCheck Anti-Ransomware 2.5.38.1
AppCheck Anti-Ransomware 2.5.43.4
AppCheck Anti-Ransomware 2.5.46.2

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.