Yorum Yazın

Ares Galaxy P2P programı için eski sürümü indirerek Windows işleti sisteminizde kullanabilirsiniz.

Ares Galaxy Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Ares 2.1.7.3041 İndir Ekim 2010 2.4 MB.
Ares Galaxy 2.4.6.3072 İndir Aralık 2017 4.7 MB.

Ares Galaxy Hakkında

Ares, AresGalaxy tarafından yayınlanan ve geliştirilen açık kaynak kodlu ücretsiz Delphi ile yapılan dosya paylaşım programıdır. Ares ile bilgisayarınıza çoklu indirme yapabilir, ses ve videoları oynatabilir ve gelişmiş arama seçeneğini kullanarak daha kesin sonuç alabilirsiniz.

Ares üzerinden sizde paylaşım yapabilmeniz mümkündür, Ares ile kullanıcılar sanal ağ üzerinden birbirleri ile paylaşım yapabilirler, BitTorrent desteği bulunmaktadır, programı içerisinde karşılıklı sohbet edebilmeniz de Ares ile mümkün.

İndirmiş olduğunuz video veya sesleri program içerisinde indirmeden önce ön izleme yani dinleme veya izleme imkânınız vardır. Bu ön izleme sayesinde indirmeden önce hakkında bilgi sahibi olabilir indirme veya indirmeme kararını ön izleme yardımı ile alabilirsiniz. Dosya paylaşım ve indirme sırasında sohbet alanında paylaşım hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde indirmiş olduğunuz paylaşım hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu dosya paylaşım programı kullanacaklara indirme sırasında zararlı yazılım bilgisayarınıza bulaşmasına karşı önlem almanızı tavsiye ederiz. Programda birçok kullanıcı paylaşım yaptığından dolayı zararlı yazılım bulaşma ihtimalidir vardır. İndirmeniz bittikten sonra indirmeyi çalıştırmadan mutlaka virüs programı ile kontrol ediniz ve programı kullanım sırasında bilgisayarınızda mutlaka virüs programı kullanınız, virüs programını devre dışı bırakmayınız. Bu hususlara bilgisayar güvenliğiniz için dikkat etmelisiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Ares 2.1.7.3041
Ares Galaxy 2.4.6.3072

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.