Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Ashampoo Driver Updater ile bilgisayarınızda bulunan driverları (sürücüleri) güncelleyebilir, yedekleyebilir, yedekten yükleme yapabilirsiniz.

Ashampoo Driver Updater Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Ashampoo Driver Updater 1.5.0 İndir Kasım 2020 11 MB.

Ashampoo Driver Updater Hakkında

Ashampoo Driver Updater, Ashampoo GmbH tarafından sunulan Windows işletim sistemi için driver yazılımıdır. Deneme sürümdür.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Ashampoo Driver Updater 1.5.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Ashampoo Driver Updater Eski Sürüm İndir”

  1. Programın eski özelliği deneme sürüm olduğundan güncel olan driverı toplu olarak güncelleme yapamıyorsunuz. Güncel drivarları bulmada başarı hoşuma gitti. Driverı yükledikten sonra her ihtimale karşı geri yükleme noktası oluşturuyor. Bu şekilde güncellediğiniz driverı eski sürümüne göre döndürebiliyorsunuz.

    Bu bahsettiğimiz özellikler 15.0 eski versiyonunda olan özellikler. Diğer sürümlerde aynısı olmayabilir.