Yorum Yazın

Ashampoo ZIP Free, Windows işletim sisteminiz Windows 10 da içerisinde indirerek kullanabilirsiniz.

Ashampoo ZIP Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Ashampoo ZIP Free 1.0.7 İndir Ekim 2017 23.9 MB.
Ashampoo ZIP Free 2017 25435 İndir Kasım 2018 22.8 MB.

Ashampoo ZIP Free Hakkında

Ashampoo ZIP, Ashampoo GmbH tarafından yazılan sıkıştırma ve sıkıştırmış verileri açma programıdır ve ücretsizdir. Program sıkıştırma ve açma yanında ayrıca birçok programda olmayan onarma özelliğini taşımaktadır. Alt tarafta geçen tüm uzantıları onarabilirsiniz.

Bu program size birden fazla programına kullanmak yerine kısıtlama olmadan özgürce tüm sıkıştırılmış verileri açabilmektedir. Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Verileri 256 bit AES şifreleme kullanılabilir. Açmadan önce ön izleme imkânı sağlar. Sürekle bırak özelliğini kullanabilirsiniz. Birden fazla dosyayı aynı anda sıkıştırabilir, sıkıştırma içerisine unuttuğunuz dosyayı sadece sürükleyerek o dosyayı yine aynı arşiv dosyasını ekleyebilirsiniz.

Desteklediği Uzantılar: zip, 7-zip, cab, tar, tar.gz, tar.bz2, lha , rar, zipx, arj, arc, ace, msi, nsis, chm, dmg, rpm, cpio, vhd, xar, lzma, lzh, squashfs, cramfs, z, zoo, wim uzantıları destekler.

Programı kurabilmeniz yani etkinleştirmeniz için internet bağlantısı gereklidir. Program ücretsizdir fakat internet üzerinden mail adresinize etkinleştirme kodu gönderilmektedir. Etkinleştirme kodu almadan programı kuramaz ve kuramadığınız için çalıştıramazsınız. İndirme yapmadan önce bu hususa dikkat etmenizde fayda var. Etkinleştirme can sizin için zaman kaybı ve sıkıcı bir işlem olabilir.

Etkinleştirme ile uğraşmak istemezseniz sitede diğer “Eski Sürüm Sıkıştırma ve Açma Programları” sayfasına giderek alternatif veri sıkıştırma açma için eski sürümleri inceleyebilir, indirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Ashampoo ZIP Free 1.0.7

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.