Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 51 saniye

Yorum Yazın.

Attribute Changer programının eski sürümünü sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizin tümününde kullanabilirsiniz.

Attribute Changer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Attribute Changer 8.70.0.0 İndirTemmuz 20174.9 MB.
Attribute Changer 9.10d İndirOcak 20194.5 MB.

Attribute Changer Hakkında

Attribute Changer, Romain Petges tarafından geliştirilen tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip klasör veya diğer verilerin özelliklerini değiştirmenize yarayan bilgisayar yazılımıdır.

Programda amaç mouse ile klasör veya herhangi bir dosyaya sağa tıklayarak “Özellikler” sekmesine gittiğinizde özellikler sekmesinde yer alan tüm bilerini değiştirmedir.

Programı kurduktan sonra yapmanız gereken tek işlem özelliklerini değiştireceğiniz klasör veya dosyanın sağ tuş ile “Özniteliklerini” değiştir menüsünü kullanmaktadır.

Program ile sırasıyla dosya özelliklerinden salt okunur, değiştirme tarihi, erişim, sıkıştırma, gizli özelliklerini değiştirebilir, dosyanın raporuna oluşabilir, ayarlar sekmesinde ise istediğiniz ayarlamaları yapabilir klasör veya dosyalarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Bir klasörün veya dosyanın özniteliklerini program olmadan değiştirmek mümkün değildir. Bu program ile istediğiniz şekilde klasör veya dosyaların özniteliklerini değiştirebilirsiniz.

Sayfada sizlere Attribute Changer için en popüler sürümünü verdik. Sürüm numarası, yayınlanma tarihi sayfa içerisinde verilmiştir. İndirdiğiniz sürüm Windows 32 bit veya 64 bit işletim sisteminde sayfada aksi belirtilmedikçe çalışmaktadır.

Eski sürüm üzerine dokunarak bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Programı kullananlar programın kısa yol veya çalışma dosyasını aramasına gerek yoktur. Attribute Changer programı kurar kurmaz mouse ile sağ tuş alanında programı menüde görerek çalıştıracaksınız.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Attribute Changer 8.70.0.0
Attribute Changer 9.10d
Kategori: Windows

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.