Yorum Yazın

Attribute Changer programını sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizin tümününde kullanabilirsiniz.

Attribute Changer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Attribute Changer 8.70.0.0 İndir Temmuz 2017 4.9 MB.
Attribute Changer 9.10d İndir Ocak 2019 4.5 MB.

Attribute Changer Hakkında

Attribute Changer, Romain Petges tarafından geliştirilen tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip klasör veya diğer verilerin özelliklerini değiştirmenize yarayan bilgisayar yazılımıdır.

Programda amaç mouse ile klasör veya herhangi bir dosyaya sağa tıklayarak “Özellikler” sekmesine gittiğinizde özellikler sekmesinde yer alan tüm bilerini değiştirmedir.

Programı kurduktan sonra yapmanız gereken tek işlem özelliklerini değiştireceğiniz klasör veya dosyanın sağ tuş ile “Özniteliklerini” değiştir menüsünü kullanmaktadır.

Program ile sırasıyla dosya özelliklerinden salt okunur, değiştirme tarihi, erişim, sıkıştırma, gizli özelliklerini değiştirebilir, dosyanın raporuna oluşabilir, ayarlar sekmesinde ise istediğiniz ayarlamaları yapabilir klasör veya dosyalarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Bir klasörün veya dosyanın özniteliklerini program olmadan değiştirmek mümkün değildir. Bu program ile istediğiniz şekilde klasör veya dosyaların özniteliklerini değiştirebilirsiniz.

Sayfada sizlere Attribute Changer için en popüler sürümünü verdik. Sürüm numarası, yayınlanma tarihi sayfa içerisinde verilmiştir. İndirdiğiniz sürüm Windows 32 bit veya 64 bit işletim sisteminde sayfada aksi belirtilmedikçe çalışmaktadır.

Eski sürüm üzerine dokunarak bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Programı kullananlar programın kısa yol veya çalışma dosyasını aramasına gerek yoktur. Attribute Changer programı kurar kurmaz mouse ile sağ tuş alanında programı menüde görerek çalıştıracaksınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Attribute Changer 8.70.0.0
Attribute Changer 9.10d

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.