Audacity Eski Sürüm İndir

Audacity için sayfa içerisinde bularak, bilgisayarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Audacity Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Audacity 0.8 İndirMayıs 2000612 KB
Audacity 2.3.2 İndirMayıs 201926.4 MB
Audacity 2.4.1 İndirMayıs 202026.8 MB

Audacity Hakkında

Audacity, ücretsiz ses düzenleme ve kaliteli bir şekilde ses kaydı yapma programıdır. Kayıtları kesebilir, bir yere yapıştırabilir, kopyalayabilir, MP3 veya WAV gibi popüler ses dosyaları üzerinden oynama yapabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Audacity 0.8
Audacity 2.4.1

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum veya Soru Var

 1. Tekin Kireççi 21 Haziran 2021

  Macbook AIR kullanıyorum. Görme engelli olduğum için voiceover ile kullanmak zorundayım? Audocity son sürümleri Voiceover ile çalışmıyor. Onun için eski sürümleri deniyorum.

  1. Moderatör 21 Haziran 2021

   Selam Tekin Bey, Audacity eski sürümleri yayınlanmıştır. İstediğiniz eski sürümü indirebilirsiniz. İndirme ya da çalıştırma sorunu yaşarsanız buradan bize yazabilirsiniz.