Yorum Yazın

Windows sistem bakım ve temizleme programlarından olan Auslogics BoostSpeed yazılımını site içerisinde edinin.

Auslogics BoostSpeed Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Auslogics BoostSpeed 5.0.6.250 İndir Ocak 2011 7.8 MB.
Auslogics BoostSpeed 11.4.0.1 İndir Şubat 2020 25 MB.
Auslogics BoostSpeed 12.0.0.3 İndir Ocak 2021 27.9 MB.

Auslogics BoostSpeed Hakkında

Auslogics tarafından yazılan deneme sürüm olan Auslogics BoostSpeed ile bilgisayarınız yavaşladı ise hızlandırabilirsiniz.

Program sistem yavaşlığına neden olacak gereksiz ve dosyaları temizler, regedit kayıt girdilerini düzenler veya geçerliliğini yitirmişleri tamamen siler.

Yanlış ayarlamış veya geçerliliğini yitirmiş olan sistem ayarları ve ağ ayarlarını düzenlemektedir. Bilgisayarınız zamanla birçok dosya silme, aşırı derece oyun veya program kurarak silme sonucunda birçok atık dosya ve geçersiz regedit fazlalıkları ile dolmaktadır.

Bunları manüel olarak yapma imkânınız olsa dahi manüel yapma işlemi hem bilgi gerektiren hem de bilgisayarın çökmesine varan riskler içermektedir. Bu sebeple sizlere hazır sistem hızlandırma programlarını tavsiye ederiz. İşte bu program sadece bilgisayarınızı taratarak oluşan hataları size listeler, size sadece onay vererek düzeltmek kalır.

Bu şekilde hem zamandan kazanırsınız hem de bilgisayarda herhangi bir yanlışlıkla istenmeyerek yapılan hatalar sonucu bilgisayarınızı riske sokmuş olursunuz.

Windows işletim sistemi üzerinden çalışmakta olan bu eski sürüm Auslogics BoostSpeed Windows 10 dâhil olmak üzere tüm Windows işletim sisteminde çalışmaktadır. İndirmiş olduğunuz eski sürüm 32 bit veya 64 bit işletim sistemi ayrımı olmadan tüm bit işletim sistemleri için de çalışmaktadır.

Auslogics BoostSpeed yeni sürümleri Avast ve diğer virüs koruma programından geçmemektedir. Sitede yer alan sürüm veya sürümler temiz olup herhangi bir zararlı yazılım içermemektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Auslogics BoostSpeed 5.0.6.250
Auslogics BoostSpeed 11.4.0.1
Auslogics BoostSpeed 12.0.0.3

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.