Auto Mouse Click (Fare Sağ Sol Tuşu Değiştirme) Eski Sürüm İndir

Auto Mouse Click, Windows için sayfa içerisinde bularak bilgisayaranıza indirebilirsiniz. Sayfada bulunan tüm sürümler Windows 10 da dahil tüm işletim sistemi için çalışmaktadır.

Auto Mouse Click Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Auto Mouse Click 85.1 İndirEkim 20183.6 MB
Auto Mouse Click 97.2 İndirAğutos 20193 MB
Auto Mouse Click 98.2 İndirEylül 20193 MB

Auto Mouse Click Hakkında

Auto Mouse Click, Murgee tarafından geliştirilen deneme sürüm mouse (bilgisayar faresi) ayarlarını değiştirme programıdır.

Program içerisinde farenizin sağ ve sol tuş yerlerini, sağ tuş, sol tuş hızını, fare kordinat detaylarını, tek ve çift tıklama ayarını hız süresi, oyun farelerinde diğer tuşlarının tümünün ayarını rahatlıkla değiştirebilir her ayarlama için kayıt edebilirsiniz.

Kolay kullanıma sahip profosyonel fare ayarı yapmanıza yardımcı bu program ile her ayarı bir dosya olarak kayıt edebilir istediğiniz ayarı dosya olarak açabilir çalıştırabilirsiniz. Özellikle sıklıkla fare kullanıcıları bunlar oyun oynama veya program içerisinde fare sıklığı gibi işlem yapanlar için hem kolaylık hemde hız sağlamanızı yardımcı olacaktır.

Sayfa içerisinde Auto Mouse Click indirme boyutu, sürüm yayınlanma tarihi ve sürümü numarası detayını görebilirsiniz. Windows işletim sistemi için gelişmiş fare ayarı değiştirici eski sürümünü araynanlar bu programı deneyebilirler. Programın ne kadar basit ve gelişmiş olduğunu kullandıktan sonra anlayacaksınız.

Sayfada verilen eski sürüm yan tarafta belirtilmedikçe Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemi için tek dosyada kurularak çalıştırılabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Auto Mouse Click 85.1
Auto Mouse Click 97.2
Auto Mouse Click 98.2

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.