Yorum Yazın

Auto Mouse Click, Windows için sayfa içerisinde bularak bilgisayaranıza indirebilirsiniz. Sayfada bulunan tüm sürümler Windows 10 da dahil tüm işletim sistemi için çalışmaktadır.

Auto Mouse Click Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Auto Mouse Click 85.1 İndir Ekim 2018 3.6 MB.
Auto Mouse Click 97.2 İndir Ağutos 2019 3 MB.
Auto Mouse Click 98.2 İndir Eylül 2019 3 MB.

Auto Mouse Click Hakkında

Auto Mouse Click, Murgee tarafından geliştirilen deneme sürüm mouse (bilgisayar faresi) ayarlarını değiştirme programıdır.

Program içerisinde farenizin sağ ve sol tuş yerlerini, sağ tuş, sol tuş hızını, fare kordinat detaylarını, tek ve çift tıklama ayarını hız süresi, oyun farelerinde diğer tuşlarının tümünün ayarını rahatlıkla değiştirebilir her ayarlama için kayıt edebilirsiniz.

Kolay kullanıma sahip profosyonel fare ayarı yapmanıza yardımcı bu program ile her ayarı bir dosya olarak kayıt edebilir istediğiniz ayarı dosya olarak açabilir çalıştırabilirsiniz. Özellikle sıklıkla fare kullanıcıları bunlar oyun oynama veya program içerisinde fare sıklığı gibi işlem yapanlar için hem kolaylık hemde hız sağlamanızı yardımcı olacaktır.

Sayfa içerisinde Auto Mouse Click indirme boyutu, sürüm yayınlanma tarihi ve sürümü numarası detayını görebilirsiniz. Windows işletim sistemi için gelişmiş fare ayarı değiştirici eski sürümünü araynanlar bu programı deneyebilirler. Programın ne kadar basit ve gelişmiş olduğunu kullandıktan sonra anlayacaksınız.

Sayfada verilen eski sürüm yan tarafta belirtilmedikçe Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemi için tek dosyada kurularak çalıştırılabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Auto Mouse Click 85.1
Auto Mouse Click 97.2
Auto Mouse Click 98.2

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.