Yorum Yazın

AutoHideMouseCursor, fare imleci gizleme programının istediğinizi Windows için indirerek kullanabilirsiniz.

AutoHideMouseCursor Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
AutoHideMouseCursor 2.69 (64 Bit) İndir Kasım 2018 60.1 KB.
AutoHideMouseCursor 2.69 (32 Bit) İndir Kasım 2018 60.1 KB.

AutoHideMouseCursor Hakkında

AutoHideMouseCursor, Nenad Hrg geliştiricisinin sunduğu sadece görevi belirlediğiniz sürede farenizin imlecini görünmez hale getirmesidir. Program içerisinde farenizin ne kadar süre sonra görünmez olmasını timer alanında azaltarak ve çıkararak saniye olarak belirlersiniz belirlediğiniz sürede an şeritte süre ölçer size başlangıcı gösterir ve süre dolduğunda fare imleciniz gizlenir. Fareyi hareket ettiğinide tekrar imleç gözükür.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

Bu programı ne amaçla kullanacağınıza inanın karar veremedik. Fare imlecinin yok olması ne işi yarar ne amaçla yapılmış ona da anlam veremedik. Yine de bu tür programın eski sürümüne ihtiyacınız olabilir düşüncesi ile eski sürümleri siteden sizin indirmesine sunduk.

İndirmiş olduğunuz eski sürümü Windows 32 bit kullanıcıları 32 bit olarak indirek, Windows 645 bit kullanıcıları 64 bit olarak indirerek kullanması gerekir. İşletim sisteminizin bit sürümüne göre indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açarak kurulumsuz çalışıtırabilirsiniz. Sürüm numarası, yayın tarihi ve sıkıştırılmış boyutu sayfada verilmiştir.

AutoHideMouseCursor 2.69

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.