Avast Cleanup Eski Sürüm İndir

Avast Cleanup, bilgisayar temizle programını indirerek kullanabilirsiniz.

Avast Cleanup Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Avast Cleanup 11.2.162.0 İndirTemmuz 201628.8 MB
Avast Cleanup 19.2 (derleme 7102) İndirNisan 201950.4 MB

Avast Cleanup Hakkında

Avast Cleanup, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silerken aynı zamanda bilgisayarınızın bakımı yaparak bilgisayarınızı hızlandırmaya yarayan Windows yazılımıdır.

Bilgisayarınız zamanla yavaşlar bunun nedeni ise birden çok program ve diğer yazılımları yükleyerek tekrar silmenizden, bilgisayarınızda birçok gereksiz dosyaların indirme, internet gezintisi, program kurulumunda kurulum sonunda kalan atık dosyaları, bir çok gereksiz internet gezinti programları, program kaldırma veya silme sırasında yanlış bilgisayar kayıt girdileri ve daha bir çok faktör.

Kısa yolları, disk temizleme işlemini, kayıt defteri temizliğinizi, çok fazla kaynak kullanan ve bilgisayarınızı yavaşlatan programı silme veya optimize etmenizi, güncel olmayan bilgisayarınızı yavaşlatan programı görerek kontrol etmenizi size sunmaktadır.

Bunlar bilgisayarınıza zamanla yavaşlatacak ve ileride bilgisayarınızın hızını bakım yapmadığınızda dolayı iyice düştüğünü göreceksiniz. Tabi ki yavaş bir bilgisayar sizin canınızı sıkmaya başlayacaktır.

Canınızı sıkmasına gerek yok aslında bu program ile bilgisayarınız için gereksiz dosyalarından kurtararak bilgisayarınızdan tamamen silebilir ve bilgisayarınızın bakımını yapabilirsiniz.

Avast Cleanup, Avast Software s.r.o. yazılımı olup deneme sürüm yazılımdır. Program içerisinde lisansını satın almanız mümkündür. Çok yönlü Avast’ın üreterek kullanıcıları deneme sürüm olarak sundukları nu yazılımı bilgisayarınızda kullanmanızı tavsiye ederiz. Eski sürüm bilgisayar bakım programı arayanlar için tavsiye ettiğimiz programlar arasındadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Avast Cleanup 11.2.162.0
Avast Cleanup 19.2 (derleme 7102)

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.