Yorum Yazın

Avast Cleanup, bilgisayar temizle programını indirerek kullanabilirsiniz.

Avast Cleanup Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Avast Cleanup 11.2.162.0 İndir Temmuz 2016 28.8 MB.
Avast Cleanup 19.2 (derleme 7102) İndir Nisan 2019 50.4 MB.

Avast Cleanup Hakkında

Avast Cleanup, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silerken aynı zamanda bilgisayarınızın bakımı yaparak bilgisayarınızı hızlandırmaya yarayan Windows yazılımıdır.

Bilgisayarınız zamanla yavaşlar bunun nedeni ise birden çok program ve diğer yazılımları yükleyerek tekrar silmenizden, bilgisayarınızda birçok gereksiz dosyaların indirme, internet gezintisi, program kurulumunda kurulum sonunda kalan atık dosyaları, bir çok gereksiz internet gezinti programları, program kaldırma veya silme sırasında yanlış bilgisayar kayıt girdileri ve daha bir çok faktör.

Kısa yolları, disk temizleme işlemini, kayıt defteri temizliğinizi, çok fazla kaynak kullanan ve bilgisayarınızı yavaşlatan programı silme veya optimize etmenizi, güncel olmayan bilgisayarınızı yavaşlatan programı görerek kontrol etmenizi size sunmaktadır.

Bunlar bilgisayarınıza zamanla yavaşlatacak ve ileride bilgisayarınızın hızını bakım yapmadığınızda dolayı iyice düştüğünü göreceksiniz. Tabi ki yavaş bir bilgisayar sizin canınızı sıkmaya başlayacaktır.

Canınızı sıkmasına gerek yok aslında bu program ile bilgisayarınız için gereksiz dosyalarından kurtararak bilgisayarınızdan tamamen silebilir ve bilgisayarınızın bakımını yapabilirsiniz.

Avast Cleanup, Avast Software s.r.o. yazılımı olup deneme sürüm yazılımdır. Program içerisinde lisansını satın almanız mümkündür. Çok yönlü Avast’ın üreterek kullanıcıları deneme sürüm olarak sundukları nu yazılımı bilgisayarınızda kullanmanızı tavsiye ederiz. Eski sürüm bilgisayar bakım programı arayanlar için tavsiye ettiğimiz programlar arasındadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Avast Cleanup 11.2.162.0
Avast Cleanup 19.2 (derleme 7102)

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.