Yorum Yazın

B1 Archiver programınını Windows işletim sistemi için indirerek kullanabilirsiniz.

B1 Archiver Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
B1 Archiver 1.7.122.0 İndir Eylül 2015 565 KB.

B1 Archiver Hakkında

B1 Archiver, Catalina Group Ltd tarafından Windows kullanıcıların ücretsiz olarak kullanması için hazırlanmış olan veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri tekrar açma yazılımıdır.

Programın kullanım kolaylığı ve Türkçe dil seçimi olması ve sistem kaynaklarını az kullanarak sıkıştırma ve açma işlemi yapması sayesinden kısa sürede popüler olmuştur.

B1 Archiver Desteklediği uzantılar; .b1,.gzip, .tgz, .iso, .lzh, .lha, .lzma, .rpm, .tar, .zip, .jar, .xpi, .rar, .7z, .arj, .bz2, .cab, .deb, .xar, .z, ve .dmg uzantılarıdır.

Yukarıda bulunan listede yer alan tüm uzantıları B1 Archiver yazılımı ile açabilmeniz mümkündür. Kendi orijinal uzantısı ise .b1 uzantısıdır.

Bu programın yeni sürümde dâhil olmak üzere birçok sürümünü internet üzerinden indirirken Nod virüs programında zararlı içerik uyarısı aldığını gözlenmiştir.

Site içerisinde bulunan B1 Archiver dosyası tamamen temiz olup, tarafımızdan virüs programları tarafından denenerek indirmeye sunulmuştur. Bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sistemi Windows 10 da dâhil tüm Windows 32 bit ve 64 bit için aksi belirtilmedikçe indirerek bilgisayarınızda kullanamaya başlayabilirsiniz.

B1 Archiver eski sürümü indirmeden evvel sayfa içerisinde eski sürüm numarası, indirme boyutu ve B1 Archiver programının hangi tarihte yayınlandığını görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
B1 Archiver 1.7.122.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.