B1 Archiver Eski Sürüm İndir

B1 Archiver programınını Windows işletim sistemi için indirerek kullanabilirsiniz.

B1 Archiver Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
B1 Archiver 1.7.122.0 İndirEylül 2015565 KB

B1 Archiver Hakkında

B1 Archiver, Catalina Group Ltd tarafından Windows kullanıcıların ücretsiz olarak kullanması için hazırlanmış olan veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri tekrar açma yazılımıdır.

Programın kullanım kolaylığı ve Türkçe dil seçimi olması ve sistem kaynaklarını az kullanarak sıkıştırma ve açma işlemi yapması sayesinden kısa sürede popüler olmuştur.

B1 Archiver Desteklediği uzantılar; .b1,.gzip, .tgz, .iso, .lzh, .lha, .lzma, .rpm, .tar, .zip, .jar, .xpi, .rar, .7z, .arj, .bz2, .cab, .deb, .xar, .z, ve .dmg uzantılarıdır.

Yukarıda bulunan listede yer alan tüm uzantıları B1 Archiver yazılımı ile açabilmeniz mümkündür. Kendi orijinal uzantısı ise .b1 uzantısıdır.

Bu programın yeni sürümde dâhil olmak üzere birçok sürümünü internet üzerinden indirirken Nod virüs programında zararlı içerik uyarısı aldığını gözlenmiştir.

Site içerisinde bulunan B1 Archiver dosyası tamamen temiz olup, tarafımızdan virüs programları tarafından denenerek indirmeye sunulmuştur. Bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sistemi Windows 10 da dâhil tüm Windows 32 bit ve 64 bit için aksi belirtilmedikçe indirerek bilgisayarınızda kullanamaya başlayabilirsiniz.

B1 Archiver eski sürümü indirmeden evvel sayfa içerisinde eski sürüm numarası, indirme boyutu ve B1 Archiver programının hangi tarihte yayınlandığını görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

B1 Archiver 1.7.122.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.