Yorum Yazın

Bandizip, Türkçe sıkıştırma programı ile .zip, .rar ve diğer uzantıları açabilir, dosya, veya klasörlerini sıkıştırabilirsiniz.

Bandizip Türkçe Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Bandizip 6.10 İndir Eylül 2017 5 MB.
Bandizip 6.12 İndir Şubat 2018 5.1 MB.
Bandizip 6.24 İndir Temmuz 2019 6.2 MB.
Bandizip 7.17 İndir Haziran 2021 9.2 MB.

Bandizip Türkçe Hakkında

Bandizip sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programı Bandisoft tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak bilgisayar kullanıcıların kullanımına sunulan sıkıştırma programıdır.

Zip, rar ve diğer sıkıştırılırmış arşiv dosyalarını açabilir, arşiv dosyaları için exe olarak arşivleyebilir bu dosyayı başka bir bilgisayarda sıkıştırma ve açma programı olmadan exe olarak çalıştırma özelliğine sahiptir.

Bandizip ile sıkıştırılmış dosyayı exe hale getirdiğinizde başka bir bilgisayarda Bandizip veya başka bir sıkıştırma, açma programı olmadan açabilmeniz mümkündür.

Türkçe dil desteği de bulunan bu program Türkçe olması sebebi ile dosya, klasör veya klasörlerin tümünü kolaylıkla açabilir, sıkıştırabilir sürekle bırak özelliği ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı anda birden çok dosya, klasör sıkıştırabilir, sıkıştırılmış veri içerisine daha fazla veri ekleyerek aynı dosya üzerine sıkıştırma işlemi yapabilirsiniz.

.z01, .part1.rar, 7zip.001, zip.001, Unicode dosya isimleri, yüksek hızlı arşivleme imkânı, çok fazla sayıda çekirdekli sıkıştırma özellikleri de bulunmaktadır. İndirmiş olduğunuz eski sürüm Windows 32 bit ve Windows 64 bit işletim sistemlerinin tümü ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Ayrı, ayrı indirmenize gerek yoktur. İki bit sürümü içinde indirebilir. Windows 10 da dâhil olmak üzere tüm Windows işletim sisteminiz de eski sürümü hızlı bir şekilde bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Bandizip 6.10
Bandizip 6.12
Bandizip 7.17

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.