Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın.

BatteryBar, dizüstü bilgisayar için batarya kullanım programının Windows 10 da dahil olmak üzere tüm Windows 32 bit, 64 bit uyumlu olan eski sürümünü indirebilirsiniz.

BatteryBar Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
BatteryBar 3.6.6 İndirOcak 20151.3 MB.

BatteryBar Hakkında

BatteryBar, Chris Thompson tarafından dizüstü bilgisayar kullancılarının bataryalarını izlemeleri için geliştirilmiş Windows işletim sistemi ile uyumlu olarak yazılan dizüstü yazılımıdır.

Özellikle bataryasının ne kadar süre gidebileceğini görmek isteyenler işine yarayacak bu program ile seyahate çıkacak ve çıkacak yerin ne kadar sürede olduğunu biliyorsanız yarıda kalmamanız için işinize yarayabilir.

İndirmiş olduğunuz BatteryBar Free sürümüdür. Bu programın PRO sürümü ücretlidir. Ücretli sürümünde 20 farklı batarya ayarını kendinize göre ayarlama, batarya uyarı sistemi, tema değiştirme özelliklerine sahip olabilirsiniz. Bu işlemleri lisansını aldığınızda eski sürüm için de yapabilirsiniz.

Bu program önceki batarya kullanım süreleri kendi içerisinde kayıtlı tutar. Az yer kaplaması ve diğer batarya takip programlarına göre daha yakın sonuçlar vermesi nedeni birçok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Sistemde az yer kaplar, eski bilgisayar için eski sürüm kullanabilir. Windows 32 bit ve 64 bit için tek dosya ile indirilerek kurulabilir. Windows 32 bit ve 64 bit ayrımını sitede indirme seçeneğinin yanından anlayabilirsiniz. İndirme seçeneğinde bit sürümü bilgisi verilmemişse bu program ve tüm eski sürüm programlar için her iki bit sürümü içinde indirilerek kullanılabilir.

BatteryBar 3.6.6

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.