Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın.

Betternet VPN eski sürümünü bilgisayarınız için indirerek PC’de eski sürüm Betternet VPN programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Betternet VPN Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Betternet VPN 4.2.1 İndirHaziran 201812.4 MB.
Betternet VPN 5.1.0 İndirNisan 20199.4 MB.

Betternet VPN Hakkında

Betternet VPN, Betternet LLC.Inc. tarafından Windows kullanıcıları kullanması için hazırlanmış olan VPN ücretsiz programıdır.

Program size internet üzerinden güvenli bir gezinti imkânı sunar. Programı kurarak bilgisayarınıza başlattığınızda IP adresinizin değişir ve siz başka ülkeden bağlanıyor gibi IP adresi alırsınız. Buda sizin IP güvenliğinizi sağlar. Saldırılara ve IP ile yapılacak olan diğer kötü işlemlere maruz kalmazsınız.

Diğer bir özelliği ise yasaklı sitelere bu program açık olduğunda giriş yapabilir ve girilmeyen sitelere girebilirsiniz.

Programın kullanımı ise basittir. Programı çalıştırdıktan sonra “Connect” Türkçe anlamı ise “Bağlan” butonuna basmanız yeterli olacaktır. IP adresini ister otomatik olarak bir ülkeden almasını isteyebilir isterseniz program içerisinde ülke seçimi yaparak seçmiş ülkenin IP adresi ile bağlanabilirsiniz. Bağlan ikonuna bastığınız zaman kısa bir süre bekleyiniz. Kısa bir süre ardından bağlan ikonu renkleşerek bağlandı uyarısı verecektir.

Artık internet üzerinden tüm tarayıcılar ile anonim olarak gezebilir, girişi yasaklanmış sitelere giriş yaparak istediğiniz siteyi gezebilirsiniz. Bu program tüm internet tarayıcı ile uyumlu olarak çalışır. İnternet tarayıcılarına ek olarak kurmanız gerekmez. Kendi başına bağımsızdır.

Betternet VPN 4.2.1

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.