BiP Android APK Eski Sürüm İndir

BiP Android (.apk) uygulaması ile paylaşın, mesajlaşın, net görüntü ile kameralı sohbet edin.

BiP Android APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
BiP Android APK 3.38.12 İndirEkim 201852.6 MB
BiP Android APK 3.41.7 İndirAralık 201852.6 MB
BiP Android APK 3.43.10 İndirOcak 201952.6 MB
BiP Android APK 3.48.7 İndirMayıs 201935.7 MB
BiP Android APK 3.56.12 İndirAralık 201936 MB
BiP Android APK 3.70.19 İndirOcak 202141.3 MB
BiP Android APK 3.79.14 İndirAğustos 202149 MB
BiP Android APK 3.86.29 İndirAğustos 202289.6 MB

BiP Android APK Hakkında

BiP Messenger, BiP A.S. tarafından geliştirilen haberleşme Android uygulamasıdır. Site içerisinde BiP uygulamasının eski sürüm APK dosyasını indirirsiniz. Burada sadece eski sürüm indirme imkânını bulabilirsiniz.

BiP Android uygulaması ile arkadaşlarınız ile sınır olmadan mesajlaşabilir, grup kurarak toplu olarak iletişim sağlayabilir, ücretsiz SMS ve MMS gönderme imkânını bulabilir, uygulama üzerinden müşteri hizmetlerini arayabilir, diğer hatlar ve Türkcell hatları arayarak sesli görüşme imkanı bulabilirsiniz.

Uygulama içerisinde göndermiş olduğunuz mesajlar karşı tarafa iletilene kadar uygulama içinde kayıt olur, uygulama içerisinde faks çekme imkânı olan akıllı faks özelliği, sözlü ve yazılı çeviri özelliği, ilgi alakanıza göre muhabbet etme imkanı, hava durumu hakkında bilgi alma gibi özelliklerde bulunmaktadır.

Bu uygulama ile gözüktüğü gibi telefonda ve diğer Android uygulamada yapılan tüm işlemleri yapabilirsiniz. Sayfada BiP Android uygulamasının sürüm bilgisi detaylı olarak verilmiştir. İndirmek istediğiniz sürüm yayın tarihi ve toplam indirme boyutunu yine eski sürüm bilgi alanında görebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz APK dosyasına indirme işlemi bittikten sonra izin vererek Android cihazınıza kurmanız gerekmektedir. Gerekli izni Android cihazınıza verdiğinizde sadece kurulum bitmesini beklemeniz yeterli olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

BiP Android 3.38.12
BiP Android APK 3.41.7
BiP-Android-APK-3.48.7
BiP Android APK 3.56.12
BiP Android APK 3.70.19
BiP Android APK 3.79.14

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

4 Yorum veya Soru Var

 1. Ayşe Çolak 1 Nisan 2020

  2020’de çıkan bip sürümünü hiç beğenmedim!

  1. Mevlüt Asar 17 Mayıs 2021

   Ayşe memnun oldum. Kaç yaşındasın? Tanışmak istersen yazabilirsin.

   1. Ferhat Bahçeli 24 Kasım 2021

    Bu da (Mevlüt Asar) kendi derdinde ya!

  2. Asım Koparan 18 Nisan 2022

   Ayşe sana inanmıyorum.