Yorum Yazın - 1 Yorum Var.

BiP Android (.apk) uygulaması ile paylaşın, mesajlaşın, net görüntü ile kameralı sohbet edin.

BiP Android Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
BiP Android APK 3.38.12 İndirEkim 201852.6 MB.
BiP Android APK 3.41.7 İndirAralık 201852.6 MB.
BiP Android APK 3.43.10 İndirOcak 201952.6 MB.
BiP Android APK 3.48.7 İndirMayıs 201935.6 MB.
BiP Android APK 3.56.12 İndirAralık 201936 MB.

BiP Android Hakkında

BiP Messenger, Türkcell Lifecell Ventures Cooperatif U.A tarafından geliştirilen haberleşme Android uygulamasıdır. Site içerisinde BiP uygulamasının eski sürüm APK dosyasını indirirsiniz. Burada sadece eski sürüm indirme imkânını bulabilirsiniz.

BiP Android uygulaması ile arkadaşlarınız ile sınır olmadan mesajlaşabilir, grup kurarak toplu olarak iletişim sağlayabilir, ücretsiz SMS ve MMS gönderme imkânını bulabilir, uygulama üzerinden müşteri hizmetlerini arayabilir, diğer hatlar ve Türkcell hatları arayarak sesli görüşme imkanı bulabilirsiniz.

Uygulama içerisinde göndermiş olduğunuz mesajlar karşı tarafa iletilene kadar uygulama içinde kayıt olur, uygulama içerisinde faks çekme imkânı olan akıllı faks özelliği, sözlü ve yazılı çeviri özelliği, ilgi alakanıza göre muhabbet etme imkanı, hava durumu hakkında bilgi alma gibi özelliklerde bulunmaktadır.

Bu uygulama ile gözüktüğü gibi telefonda ve diğer Android uygulamada yapılan tüm işlemleri yapabilirsiniz. Sayfada BiP Android uygulamasının sürüm bilgisi detaylı olarak verilmiştir. İndirmek istediğiniz sürüm yayın tarihi ve toplam indirme boyutunu yine eski sürüm bilgi alanında görebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz APK dosyasına indirme işlemi bittikten sonra izin vererek Android cihazınıza kurmanız gerekmektedir. Gerekli izni Android cihazınıza verdiğinizde sadece kurulum bitmesini beklemeniz yeterli olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
BiP Android 3.38.12
BiP Android APK 3.41.7
BiP-Android-APK-3.48.7
BiP Android APK 3.56.12

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

Sadece 1 Yorum Var “BiP Android APK Eski Sürüm İndir”