BlueStacks Alternatifi Ücretsiz PC Üzerinden APK Açma Programları

BlueStacks programını herhangi bir sebepten dolayı kullanmak istemiyor veya alternatif olarak başka programlar da bilgisayarınıza kurarak APK dosyalarını bilgisayarınızda açmak istiyorsanız bu yazı sizin işinizi görebilir.

Bilindiği üzere APK dosyaları Android işletim sistemleri dosyalarıdır ve Android işletim sistemi için kullanılmaktadır. Bilgisayar üzerinden açmak içinde sizin bir programa ihtiyacınız vardır.

BlueStacks bilgisayardan APK açma programların eskilerinden birisidir. Başlangıçta söylediğimiz üzere BlueStacks alternatifi ücretsiz diğer APK açma programı (APK Emülatör) arıyorsanız bunlara bakabilirsiniz.

Windroy

Windroy 0.5.5

Windows işletim sistemi üzerinden çalışarak fare ile yönetebileceğiniz Windows 7 ve üzeri işletim sisteminde çalışabilen Android açma programıdır. Artı özelliği hızlı çalışması gereksiz özelliği ise Türkçe dil seçiminin olmamasıdır.

LDPlayer

LDPlayer 3.26

LDPlayer, Pc’den APK dosyalarını açmak için kullanabileceğiniz ücretsiz APK emülatörüdür. LDPlayer üstün özelliği ise APK programları arasında en az sistem kaynaklarını kullanan ve hızlı olan programlar sıramasında hız olarak en üste yer alır. Özellikle işlemci ve ram bellek düşük ise size hızlı bir APK açma deneyinimi sunacaktır.

Genymotion

Genymotion 2.8.0

Genymotion ile Windows işletim sisteminiz tümünde APK dosyaları açma imkanı size sunmaktadır. Üstün özellikleri ise Türkçe olması, hızlı çalışması ve gelişmiş özelliklere sahip olmasıdır.

Nox App Player

Nox App Player 6.1.1.0

Diğer 3. alternatif BlueStacks programı ise Nox App Player, Nox App Player diğerleri gibi ücretsizdir. Sistem kaynaklarını az kullanır, orta derecede mesela 3 GB üzeri ve çift çekirdek bilgisayar için idealdir. Görünümü sadedir ve kullanımı kolaydır.

Kategori: Blog Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Hülya Çilek 29 Ağustos 2022

    iPhone kullanıyorum. Eski sürümü indiremiyorum.

    1. Moderatör 29 Ağustos 2022

      Selam Hülya Hanım, sayfada ki öneriler Windows içindir. iPhone için değildir. Sayfada istediğiniz APK açma programını Windows işletim sisteminize indirerek APK dosyalarını açabilirsiniz. Windows için kullanılmalıdır.