Yorum Yazın - 3 Yorum Var.

BlueStacks programı ile bilgisayarınızda .apk dosyalarını açabilir, Android oyun veya programları çalıştırabilirsiniz.

BlueStacks Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
BlueStacks 0.6.3 İndir Mart 2012 3.2 MB.
BlueStacks HD App Player Pro 0.7.7.813 İndir Ekim 2012 100 MB.
Bluestacks Hd App Player Pro Setup 0.7.3.766 İndir Ağustos 2012 127.6 MB.
BlueStacks 0.9.27.5408 İndir Mayıs 2015 13.5 MB.
Bluestacks App Player Multi Win 0.9.30.4239 İndir Haziran 2015 13.5 MB.
Bluestacks App Player Multi Win 2.0.0.1011 İndir Aralık 2015 283.5 MB.

BlueStacks Hakkında

BlueStacks ile bilgisayarınızdan Android uygulama veya oyunları çalıştırabilirsiniz. Android oyun veya programlar Android işletim sisteminde çalışmaktadır. Windows işletim sistemi ve Android işletim sistemleri ayrı, ayrı işletim sistemi olduğundan dolayı Windows işletim sisteminden Android oyun veya programları normal şartlar da çalıştıramazsınız ve oynayamazsınız.

İşte bu durumu bir yazılım ile çözerek Windows işletim sisteminde de BlueStacks yardımcı ile Android işletim sistemini yönetiyor gibi Android oyun ve programları çalıştırabilirsiniz, yükleyebilir ve kendi oyun ve program listenizi BlueStacks ile yapabilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz her oyun ya da uygulama BlueStacks ile saklanır siz sadece listeden seçerek başlatabilirsiniz.

BlueStacks bilgisayarınıza kurmanız ve kurulumsan sonra istediğiniz Android program veya oyunu seçerek BlueStacks yükleminiz yeterli. Bu yazılım BlueStacks tarafından geliştirilen tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

Sizde Android oyunları veya programları Windows işletim sisteminizden hangisi olursa olsun çalıştırarak oynamak veya yönetmek istiyorsanız bu yazılımın eski sürümünü indirerek kullanabilirsiniz.

Site içerisinde BlueStacks yazılımı için eski sürümleri sırası ile verilmiştir. İstediğiniz eski sürümün üzerine dokunarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Her sürüm için yayınlanma tarihi ve indirme boyutu sürümün hemen yanında verilmiştir. Yayınlanma tarihine ve indirme boyutuna detaylı olarak bakarak indirme yapabilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Bluestacks Hd App Player Pro Setup 0.7.3.766
Bluestacks App Player Multi Win 2.0.0.1011

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

3 Yorum Var “BlueStacks Eski Sürüm İndir”

  1. Neredeyse tüm Bluestacks eski sürümü indirerek denedim bir çoğu hata veriyor sayfada 2.0.0.1011 eski sürümünü indirerek kurun kurulumu kısa sürüyor bir de sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

    Kurulum yaklaşık bende 3 veya 4 dakika sürdü çift çekirdek kullanıyorum 2 GB. remim var benden daha iyi bilgisayarı olanlarda daha hızlı kuralacaktır. Yardım isteyen olursa yardım edebilirim. Ben neredeyse 3 saate yakın uğraştım en son bu sürümü kurdum 2.0.0.1011 Türkçe ve diğer sürümlere göre performanslıdır.