BluetoothView (Bluetooth İzleme) Eski Sürüm İndir

BluetoothView, Bluetooth bağlantı uyarısı için Windows işletim sisteminizde indirerek, kullanabilirsiniz.

BluetoothView Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
BluetoothView 1.6.6.0 İndir Şubat 2013 52 KB

BluetoothView Hakkında

BluetoothView, NirSoft tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulan Windows kullanıcıları için bilgisayara Bluetooth ile bağlananları direk olarak detayları ile birlikte gösteren Windows yazılımıdır.

BluetoothView kurulduğu zaman sisteminizde anlık olarak hangi cihazın bağlandığını adını, adresini ve bağlantı detaylarını size anında haberdar eder. Sizde bilgisayarınıza bağlanmış olan Bluetooth cihazlarda için bilgisayarınızda bilgi sahibi olursunuz. BluetoothViem tüm sürümleri kısıtlama olmadan tamamen ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Şu ana kadar hiç bir sürüm için kısıtlama ve ücret seçeneği sunulmamıştır.

Program için detaylı font yani yazı tipi ayarlama, Bluetooth cihazlar için detaylı olarak isim ile arama, programa reset çekerek yani sıfırlayarak baştan yeniden arama, log kayıtlarını tutma ve önceden yapılmış bağlantıların, olaylarının detaylı log kayıtlarını görebilme gibi başlıca özelliklere sahiptir.

Program için eski sürüm hakkında detaylar sayfa içerisinde size sunulmuştur. Sayfada yer alan BluetoothView eski sürüm numarası, sürüm için eskiden yayınlanma tarihi ve indirme sırasında bilgisayarınızda indirme boyutunun ne kadar yer kaplayacağı bilgisi verilmiştir.

Eski sürüme dokunarak bilgisayarınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz. BluetoothView ile detaylı kontrollü ve geniş bir Bluetooth bağlantı programı arıyorsanız Windows işletim sisteminin tümünde çalışan BluetoothViem bilgisayarınızda kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

BluetoothView 1.6.6.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.