Yorum Yazın

BluetoothView, Bluetooth bağlantı uyarısı için Windows işletim sisteminizde indirerek, kullanabilirsiniz.

BluetoothView Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
BluetoothView 1.6.6.0 İndir Şubat 2013 52 KB.

BluetoothView Hakkında

BluetoothView, NirSoft tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulan Windows kullanıcıları için bilgisayara Bluetooth ile bağlananları direk olarak detayları ile birlikte gösteren Windows yazılımıdır.

BluetoothView kurulduğu zaman sisteminizde anlık olarak hangi cihazın bağlandığını adını, adresini ve bağlantı detaylarını size anında haberdar eder. Sizde bilgisayarınıza bağlanmış olan Bluetooth cihazlarda için bilgisayarınızda bilgi sahibi olursunuz. BluetoothViem tüm sürümleri kısıtlama olmadan tamamen ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Şu ana kadar hiç bir sürüm için kısıtlama ve ücret seçeneği sunulmamıştır.

Program için detaylı font yani yazı tipi ayarlama, Bluetooth cihazlar için detaylı olarak isim ile arama, programa reset çekerek yani sıfırlayarak baştan yeniden arama, log kayıtlarını tutma ve önceden yapılmış bağlantıların, olaylarının detaylı log kayıtlarını görebilme gibi başlıca özelliklere sahiptir.

Program için eski sürüm hakkında detaylar sayfa içerisinde size sunulmuştur. Sayfada yer alan BluetoothView eski sürüm numarası, sürüm için eskiden yayınlanma tarihi ve indirme sırasında bilgisayarınızda indirme boyutunun ne kadar yer kaplayacağı bilgisi verilmiştir.

Eski sürüme dokunarak bilgisayarınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz. BluetoothView ile detaylı kontrollü ve geniş bir Bluetooth bağlantı programı arıyorsanız Windows işletim sisteminin tümünde çalışan BluetoothViem bilgisayarınızda kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
BluetoothView 1.6.6.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.