Brain Test 2: Zeka Hikayeleri APK Eski Sürüm İndir

Brain Test 2: Zeka Hikayeleri ile zeka hikayeleri ve zeka oyunlarını bu uygulamada bulabilirsiniz.

Brain Test 2: Zeka Hikayeleri APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Brain Test 2: Zeka Hikayeleri APK 0.88 İndir Şubat 2022 101 MB

Brain Test 2: Zeka Hikayeleri APK Hakkında

Brain Test 2: Zeka Hikayeleri APK, Unico Studio tarafından hazırlanan zeka oyunları ve zeka hikayelerinin yer aldığı Android uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Brain Test 2: Zeka Hikayeleri APK 0.88

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Gökhan Çevik 10 Mart 2022

    Bundan önceki Brain Test: Zeka Oyunları Android cihazlarda baya talep görünce ikincisi olan Brain Test 2: Zeka Hikayelerini Unico Studio Android cep telefonları için çıkardı.