Yorum Yazın - 14 Yorum Var.

Brawl Stars Android için çok oyuncu olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir Android oyunudur.

Brawl Stars APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Brawl Stars APK 19.111 İndir Temmuz 2019 100 MB.
Brawl Stars APK 21.77 İndir Ekim 2019 105 MB.
Brawl Stars APK 23.91 İndir Aralık 2019 115 MB.

Brawl Stars APK Hakkında

Supercell (Clash Royale, Clash of Clans, Hay Day, Boom Beach gibi oyunların yapımcısı) tarafından sunulan ücretsiz, oyun içi satın alma öğeleri içeren çocukların beğenerek oynadığı çok oyunculu savaş oyunudur.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Brawl Stars APK 19.111
Brawl Stars APK 21.77
Brawl Stars APK 23.91

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

14 Yorum Var “Brawl Stars APK Eski Sürüm İndir”

  1. Selam Rasim Bey, eski sürümün amaçlarından biriside eski tarz cihazlar için yani cep telefonları için eski sürüm indirerek daha hızlı olmayı sağlamaktır.

  1. Selam Arif Bey, sitede ki dosyalar testlerden geçerek indirilmeye sunulmaktadır. Siteyi her zaman güvenle kullanabilir, sorunuz olduğunda bize buradan dönüş yapabilirsiniz.

  1. Selam Yiğit Bey, resimli olarak alt tarafta nasıl indireceğinizi okla görebilirsiniz.

   Bu şekilde hangi eski sürümü indirmek istiyorsanız o sürüm üzerine dokunarak indirebilir ve mobil cihazınızda apk dosyasını kurmak için izin veriyorsunuz. Resimli daha rahat anlaşılmıştır. Sorunuz olursa yazınız size hizmet için sürekli buradayız.

  1. Selam Berke Bey, sitede üst tarafta eski sürümler yer almaktadır. Eski sürümlerin karşısında indir linkini göreceksiniz. Hangi eski sürümü indirmek istiyorsanız karşısında bulunan indir linki kullanarak indirerek, indirme bittikten sonra cep telefonunuzdan izin vererek yükleme işlemi yapıyorsunuz.

 1. Çok güzel oyun oynamak isteyenlere tavsiye ederim eski sürümü çalışıyor.

  1. Selam Resul Bey, oyun hakkında fikrinizi site hakkında değerlendirmenizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız, size hizmet için sürekli burayız.

    1. İyi akşamlar Hülya Hanım, siteyi kullanarak bilgilendirmeniz için bizlerde teşekkür ederiz. Ne zaman sorunuz olursa bize sorunuzu iletebilirsiniz.

  1. Merhaba Ramazan Bey, apk dosyasını indirdikten sonra Andoid cihazınızda bilinmeyen kaynakları etkinleştirin, .apk dosyasının kurulumuna izin verin, yeterlidir.