Yorum Yazın - 113 Yorum Var

Brawl Stars Android için çok oyuncu olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir Android oyunudur.

Brawl Stars APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Brawl Stars APK 19.111 İndir Temmuz 2019 100 MB.
Brawl Stars APK 21.77 İndir Ekim 2019 105 MB.
Brawl Stars APK 23.91 İndir Aralık 2019 115 MB.
Brawl Stars APK 26.84 İndir Nisan 2020 135.6 MB.
Brawl Stars APK 33.118 İndir Ocak 2021 151.5 MB.
Brawl Stars APK 36.218 İndir Haziran 2021 183.5 MB.

Brawl Stars APK Hakkında

Supercell (Clash Royale, Clash of Clans, Hay Day, Boom Beach gibi oyunların yapımcısı) tarafından sunulan ücretsiz, oyun içi satın alma öğeleri içeren çocukların beğenerek oynadığı çok oyunculu savaş oyunudur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Brawl Stars APK 19.111
Brawl Stars APK 21.77
Brawl Stars APK 23.91
Brawl Stars APK 26.84
Brawl Stars APK 33.118
Brawl Stars APK 36.218
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

113 Yorum Var “Brawl Stars APK Eski Sürüm İndir”

 1. Sayfa ki 33.118 eski sürümü indirin. 33.118 sürümü hızlı çalışıyor.

 2. Biri cevap kısmından nasıl indirebileceğiniz söyleyebilir mi?

  1. Selam Salih Hanım, üst tarafta sayfada hangi eski sürümü indirmek istiyorsanız sürüm üzerine dokunduğunuzda indirme başlayacaktır. Hangi eski sürümü indireceğinizi bilmiyorsanız sürüm yayınlanma tarihine bakınız.

 3. Eski sürümüne tekrar dönmek güzel tavsiye ederim. Eski sürümün indirerek eski kaldığım yerden yine oynuyorum.

  1. Şahin ben Brawl Stars eski sürümü indirmek istiyorum. Nasıl indirebilirim?

   1. Selam Tekin Bey, sayfada eski sürümlerin adları yazmaktadır. İstediğiniz sürüm üzerine dokunarak istediğiniz Brawl Stars eski sürümü indirebilirsiniz.

   2. Tekin sayfanın üstüne çık orada eski sürüm numaraları var. Hangi eski sürümü indirmek istiyorsan ona tıkla o eski sürümü indirmeye başlayacaktır.

 4. Bir şey soracağım. Niye mega indirmek gerekli? Kendime hesap megada açamıyorum .

  1. Selam Hasan Bey, bazı sürümler Mega indirme sitesinden indirmeniz için hazırladı. Sadece Mega sitesine giderek üyelik ya da indirme yapmadan direk eski sürüm apk dosyasını indirebilirsiniz.

  1. Selam Şahin Bey, bilgilendirme için teşekkür ederiz. Memnun olduğunuzu belirttiğiniz gibi durumda siteyi önermeyi lütfen unutmayınız.

 5. Brawl Stars eski sürümünü arayanlara tavsiye ederim. Android cihazımda sorunsuz çalıştı.

  1. Selam Asım Bey, yeni sürüm yüklüyken eski sürümü kuramazsınız. Yeni sürümü kaldırarak eski sürümü yüklemeniz gerekir.

  1. Selam Fatih Bey, bu oyun bir APK (Android) oyunudur. APK bilgisayar açmaz. Fakat APK PC açan programlardan birisini kullanırsanız APK dosyalarını bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. APK PC çalıştırma programlarını sitede “Eski Sürüm PC için Android Açma Programları” sayfasında bulabilirsiniz. Burada istediğiniz programı yükleyerek Brawl Stars APK oyununu çalıştırabilirsiniz. Farklı takıldığınız sorunuz olursa buradan tekrar sorabilirsiniz.

  1. Selam Ali Bey, iyi ramazanlar. Sitenin en üstünde Yazılım Sürümü – İndir altında bulunan hangi eski sürümü indirmek istiyorsanız o eski sürümün üzerine dokunduğunuzda indirme başlayacaktır.

  1. Selam Yahya Bey, siteyi siz kullanıcılara elimizden geldiğince sade ve kolay yapmaya özen gösteriyoruz. Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

    1. Selam Akif Bey, sitede tüm eski sürümler orjinal var olduğu şekilde hiçbir değişlik yapılan yüklenen APK eski sürüm dosyalarıdır.

   1. Selam Nehir farklı bir sürümünü indirerek dene ya da tamamen indirdiğine emin ol.

  1. Selam Umut Bey, kurulu olduğuna dair uyarı alırsınız. Kurarsanız üzerine kuracak ve dosyalar değişecektir.

  2. Apk kurulumuna onay verdiğinde Umut önceki dosyaların üzerine yazacağı için önce ki dosyalar silinmez sadece değişir oyun yine telefonunda kalır.

 6. Sayfada ki 23.91 eski sürüm gayet hızlı açtı cep telefonunda onu indirin.

  1. Merhaba Anıl Bey, siteyi takip ederek arkadaşlarınıza lütfen önermeyi unutmayınız. Özellikle youtube, facebook instagram gibi sosyal ağlarda paylaşımlarınız sitenin tanınmasından çok yardımcı olmaktadır.

    1. Selam Talha Bey, bu sayfa ortasında Brawl Stars APK eski sürümleri altında bulunan istediğiniz eski sürümü üzerine dokunarak istediğiniz Brawl Stars APK eski sürümü indirebilirsiniz.

   1. Gülay Hanım görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ederiz. Eski sürüm indirme olarak siteyi önermeyi lütfen unutmayınız.

 7. Sayfada indir var arkadaşlar üst tarafta monitörün sağında indire basın oyunu indirmeye başlıyor. İndirme bitince de cep telefonunuzda onay vererek yükleyiniz.

 8. Brawl Stars oyuncusuyum ve bana elmas verebilir misiniz acaba çok az elmasım var.

    1. Selam Alparslan Bey, indirirken mi yoksa Brawl Stars apk eski sürümünü cep telefonuna yüklerken mi donuyor? İndirirken donuyorsa sorun yoktur indirmeler test edildi. İnternet bağlantınızdan kaynaklanıyordur, modemi resetleyerek tekrar deneyiniz.

  1. Ahmet Esad Nergis yüzde elli de donması tesadüftür. İnternet bağlantın gitmiştir. Burada da %50 denk gelmiştir.

 9. Mobil kullanıyorsan App Store ile veya Google Playden indireceksin. Eğer bilgisayardan indireceksen Ata Googledan indireceksin.

 10. Eski sürümdeki karakterler iğrenç şekilde olmuştu o kadar kötüydü.

 11. İndirme yaptıktan sonra güncelleme istiyor, öyle ayarlamış isteseniz de istemeseniz de güncelleme yapmak zorunda kalıyorsunuz. İkisinde denedim aynı oldu diğerlerinde de var mı tek, tek denemedim.

  1. Selam @Tuğra bu oyun Android içindir. Android olan tüm cihaza indirilerek kurulabilir. Windows işletim sisteminde çalıştırmak istiyorsanız BlueStacks ve benzeri apk dosyası çalıştıran Windows yazılımları kullanabilirsiniz.

   Sitede BlueStacks eski sürümü indirebilir veya diğer apk dosyası çalıştıran Windows yazılımlarını buradan inceleyebilirsiniz.

   1. Selam Hakan Bey, eski sürüm ile alakalı yazınızı yazmışınız sanırım. Bilgilendirme olduğunu düşünerek yoruma onay verdik.

  1. Sayfada ki güncelleme tarihine bakın. Siz hangi tarihten önce Brawl Stars oyununu daha hızlı ve sorunsuz oynadıysanız o tarihten önce ki eski sürümü indirin.

 12. Diablo yapımcılar güncel olmasını ister. O yüzden kendi yaptıkları bazı eski sürümlerde güncelleme yapmasına dair uyarı verir. Sen oyunu indir ve yükle yükleme bittikten sonra interneti kapat oyunu başlat bunu bir dene.

  1. Selam Akın Bey, tam olarak nerede karşılaştınız bu sorunla indirme sırasında mı yoksa oyun yüklerken ya da açılırken hangisi olduğunu detaylı olarak anlamamız için anlatabilir misiniz?

  1. Selam Rasim Bey, eski sürümün amaçlarından biriside eski tarz cihazlar için yani cep telefonları için eski sürüm indirerek daha hızlı olmayı sağlamaktır.

  1. Selam Yiğit Bey, resimli olarak alt tarafta nasıl indireceğinizi okla görebilirsiniz.

   Bu şekilde hangi eski sürümü indirmek istiyorsanız o sürüm üzerine dokunarak indirebilir ve mobil cihazınızda apk dosyasını kurmak için izin veriyorsunuz. Resimli daha rahat anlaşılmıştır. Sorunuz olursa yazınız size hizmet için sürekli buradayız.

  1. Selam Berke Bey, sitede üst tarafta eski sürümler yer almaktadır. Eski sürümlerin karşısında indir linkini göreceksiniz. Hangi eski sürümü indirmek istiyorsanız karşısında bulunan indir linki kullanarak indirerek, indirme bittikten sonra cep telefonunuzdan izin vererek yükleme işlemi yapıyorsunuz.

 13. Çok güzel oyun oynamak isteyenlere tavsiye ederim eski sürümü çalışıyor.

  1. Selam Resul Bey, oyun hakkında fikrinizi site hakkında değerlendirmenizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız, size hizmet için sürekli burayız.

    1. İyi akşamlar Hülya Hanım, siteyi kullanarak bilgilendirmeniz için bizlerde teşekkür ederiz. Ne zaman sorunuz olursa bize sorunuzu iletebilirsiniz.

  1. Merhaba Ramazan Bey, apk dosyasını indirdikten sonra Andoid cihazınızda bilinmeyen kaynakları etkinleştirin, .apk dosyasının kurulumuna izin verin, yeterlidir.