Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 42 saniye

Yorum Yazın.

WordPress için kırık bağlantı arama ve bulunan kırık bağlantıları temizleyerek, düzenlemenizi sağlayan WordPress eklentisidir. Kolay kullanım, yorumlar, resimler, site etiketleri, kategori üzerinden arama yaparak sitede tüm linkleri kontrol eden popüler WordPress kırık bağlantı bulma eklentisidir.

Broken Link Checker Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Broken Link Checker 1.11.9 İndirKasım 2019296 KB.

WordPress Broken Link Checker Hakkında

Broken Link Checker, WordPress site kullanıcıları için gelişmiş, gelişmiş olduğu kadar kolay kırık linkleri bulma ve temizleme eklentisidir. Herhangi sınırlama olmadan sitede bulunan tüm link adresini taratarak kırık linkleri tek, tek aramadan eklenti sayesinde listede görebilir, üzerinden değişiklik yapabilir, link adresini üzeri çizgili olarak otomatik kırık olduğunu sitede gösterebilir veya link adresini kaldırabilirsiniz.

Bu eklenti daha önceki sürümlerinde birçok eksiklikleri olduğundan ve doğru şekilde çalışmadığından sitede yayına alınmadı ve eski sürümleri verilmedi. Özellikle 1.11.9 sürümünden sonra yeni eklenen özellikler ve eski sürümlerde olan birçok hata giderilerek şu anda WordPress kırık link bulma programları arasında en iyilerinden olduğundan eski sürümü yayınlandık.

Eklentinin en önemli özelliği birçok eklentide kategori, yorum ve özellikle yorumlar alanında kırık link arama yapmaması bu eklentinin sınırsız olarak arama yapması eklentiyi diğer kırık link bulma eklentilerine göre daha popüler yapmaktadır. Eklentide eklentinin sistemi ne kadar kullanmasını ayarlama yapabiliyorsunuz. Ayarlar alanından Target resource usage istediğiniz yüzde oranını verilmenize olanak sağlıyor.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Broken Link Checker 1.11.9

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.