Yorum Yazın - 2 Yorum Var

WordPress için kırık bağlantı arama ve bulunan kırık bağlantıları temizleyerek, düzenlemenizi sağlayan WordPress eklentisidir. Kolay kullanım, yorumlar, resimler, site etiketleri, kategori üzerinden arama yaparak sitede tüm linkleri kontrol eden popüler WordPress kırık bağlantı bulma eklentisidir.

Broken Link Checker Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Broken Link Checker 1.11.9 İndir Kasım 2019 296 KB.
Broken Link Checker 1.11.12 İndir Mart 2020 1 MB.

WordPress Broken Link Checker Hakkında

Broken Link Checker, WordPress site kullanıcıları için gelişmiş, gelişmiş olduğu kadar kolay kırık linkleri bulma ve temizleme eklentisidir. Herhangi sınırlama olmadan sitede bulunan tüm link adresini taratarak kırık linkleri tek, tek aramadan eklenti sayesinde listede görebilir, üzerinden değişiklik yapabilir, link adresini üzeri çizgili olarak otomatik kırık olduğunu sitede gösterebilir veya link adresini kaldırabilirsiniz.

Bu eklenti daha önceki sürümlerinde birçok eksiklikleri olduğundan ve doğru şekilde çalışmadığından sitede yayına alınmadı ve eski sürümleri verilmedi. Özellikle 1.11.9 sürümünden sonra yeni eklenen özellikler ve eski sürümlerde olan birçok hata giderilerek şu anda WordPress kırık link bulma programları arasında en iyilerinden olduğundan eski sürümü yayınlandık.

Eklentinin en önemli özelliği birçok eklentide kategori, yorum ve özellikle yorumlar alanında kırık link arama yapmaması bu eklentinin sınırsız olarak arama yapması eklentiyi diğer kırık link bulma eklentilerine göre daha popüler yapmaktadır. Eklentide eklentinin sistemi ne kadar kullanmasını ayarlama yapabiliyorsunuz. Ayarlar alanından Target resource usage istediğiniz yüzde oranını verilmenize olanak sağlıyor.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Broken Link Checker 1.11.9
Broken Link Checker 1.11.12

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Var “Broken Link Checker Eski Sürüm İndir”

  1. indirip kullanmayın eklentiyede güvenmeyin günlük 400 – 500 kişinin geldiği indirme sayfasında dahi uyarı vermedi kullanıcının biri yazdı da haberimiz oldu son güncelleme sıkıntı kafasına göre gösteriyor göstermiyor güvenmeyin yani eklentiye onun yerine WP Broken Link Status Checker eklentisini kullanmak daha mantıklı taratıyor varsa gösteriyor ayda bir kullansanız işinizi görür.

    1. Haklısınız Nazmi Bey, son güncellemede bizde aynı sorunu yaşadık. Broken ile tekrar aratma yaptığımızda wp broken kırık gösterirken Broken Link Checker umursamadı dahi. Yorumunuzda eklentiye indirme linki verdim, gelen kullanıcılar wp kırık link eklentisi bu şekilde daha rahat bulabilirler.